تاریخ انتشار: ۲۰ اسف ۱۳۹۳

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در جلسه مجلس خبرگان رهبری، سخنرانی کرد. به گزارش گذارنیوز سردار جعفری ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی را گرامی داشت. وی سپس پیرامون مأموریت‌های سپاه پاسداران در عرصه های نظامی، امنیتی، فرهنگی و حفظ دستاوردهای […]

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در جلسه مجلس خبرگان رهبری، سخنرانی کرد.

جعفری

به گزارش گذارنیوز سردار جعفری ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی را گرامی داشت.

وی سپس پیرامون مأموریت‌های سپاه پاسداران در عرصه های نظامی، امنیتی، فرهنگی و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی به عنوان مأموریت اصلی، سخن گفت.

سردار جعفری با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان و پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: «مقام معظم رهبری در دیداری که در محضرشان بودیم فرمودند: حفظ انقلاب یعنی حفظ پیش‌روندگی انقلاب و همین مأموریت اصلی سپاه پاسداران است. تنها نیرویی که باید بتواند انقلاب را حفظ کند سپاه است.

وی در ادامه گفت: «با توجه به این مأموریت سپاه پاسداران باید پیرامون دستاوردهای انقلاب اسلامی سخن بگوییم. الحمدالله انقلاب اسلامی با سرعت خوبی در حال پیشرفت است و نمونه آن صدور روز افزون انقلاب اسلامی می باشد. مرحله صدور انقلاب اسلامی، امروز وارد فصل جدیدی شده است و یکی از مصداق های آن همین نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکا است که می بینیم با استقبال خوبی در خارج از کشور موجه بوده است».

فرمانده سپاه پاسداران در بخش دیگری از سخنان خود به فتنه ۸۸ و پیامدهای آن برای کشور پرداخت و افزود: «فتنه ۸۸ داشت تهدیداتی را برای انقلاب اسلامی و کشور پدید می آورد که بحمدالله با قیام یکپارچه مردم در ۹ دی توطئه معاندان نظام اسلامی خنثی شد».

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس