تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون امور راهبردی و اشراف فرماندهی معظم کل قوا گفت: امروز برای دنیا جا افتاده که ایران از اقتدار و قدرت دفاعی بالایی برخوردار است. به گزارش ایسکانیوز، معاون امور راهبردی و اشراف فرماندهی معظم کل قوا گفت: امروز برای دنیا جا افتاده که ایران از اقتدار و قدرت دفاعی بالایی برخوردار است. سردار […]

[ad_1]

معاون امور راهبردی و اشراف فرماندهی معظم کل قوا گفت: امروز برای دنیا جا افتاده که ایران از اقتدار و قدرت دفاعی بالایی برخوردار است.

به گزارش ایسکانیوز، معاون امور راهبردی و اشراف فرماندهی معظم کل قوا گفت: امروز برای دنیا جا افتاده که ایران از اقتدار و قدرت دفاعی بالایی برخوردار است.

سردار مصطفی ایزدی در پاسخ به اینکه پاسخ ایران به هر نوع تجاوزی چه خواهد بود؟ اظهار داشت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران همواره در همه مقاطع سعی داشتند با اقدامات گسترده، چه ناامنی‌های داخلی و چه تجاوز به کشور، با این نظام مقدس مقابله کنند درحالی که تاکنون ناموفق بوده‌اند.

وی افزود: این درحالی است که امروز به‌صورت جهانی این موضوع برای دنیا جا افتاده که جمهوری اسلامی ایران، نظامی زنده و پویاست و از اقتدار و قدرت دفاعی بالایی برخوردار است.

معاون امور راهبردی و اشراف فرماندهی معظم کل قوا تصریح کرد: در شرایط کنونی ما از وضعیت مستحکم برخوردار هستیم و برآورد این را نداریم که در معرض تهاجم باشیم چرا‌که هیچ کشوری جرأت رویارویی نظامی با قوای مسلح ایران را ندارد.

وی با اشاره به ضرورت توجه به جنگ نرم دشمن گفت: دشمن از طرق دیگر نیز هم‌چون جنگ نرم و استفاده از امکاناتی که در این جنگ در اختیار دارد،‌ درصدد است تا در مجموعه نظام جمهوری اسلامی ایران مشکلاتی ایجاد کند بنابراین ما باید آمادگی داشته باشیم تا در این عرصه مهم خود را قوی کنیم و در این جبهه تحرکات دشمن را که با استفاده از امکانات نرم به انجام می‌رساند یا حرکت‌هایی که با نفوذ دنبال می‌کند را خنثی کنیم و ناکام بگذاریم چراکه دشمن از این طریق به‌دنبال خدشه در وحدت و انسجام ملی کشور است.

به گزارش تسنیم، سرلشکر ایزدی خاطرنشان کرد: از نظر نظامی ما در شرایط خوبی قرار داریم و این شرایط به‌گونه‌ای است که به کشورهای همسایه کمک‌های مستشاری می‌کنیم تا بتوانند وضعیت با ثباتی برای کشورشان ایجاد کنند و حرکت کشورهای مترقی در جبهه مقاومت استمرار یافته و با سرعت بیشتری پیش برود.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس