تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۴

دیگر همه در جریان هستند که در چند روز گذشته شماره ۷ استقلال چه حاشیه هایی برای این باشگاه درست کرد. به گزارش گذار نیوز،  کرار این پیراهن را به تن کرد و خیلی زود هواداران فرهاد به اینستاگرامش حمله کردند. او هم در پاسخ این انتقادها گفت به آنها ارتباطی ندارد چه شماره ای […]

دیگر همه در جریان هستند که در چند روز گذشته شماره ۷ استقلال چه حاشیه هایی برای این باشگاه درست کرد.

مجیدی

به گزارش گذار نیوز،  کرار این پیراهن را به تن کرد و خیلی زود هواداران فرهاد به اینستاگرامش حمله کردند. او هم در پاسخ این انتقادها گفت به آنها ارتباطی ندارد چه شماره ای به تن می کند و… در این بین اما واکنش مجیدی هم جالب بود. فرهاد گفت کرار یا مسولان استقلال برای رخصت گرفتن با او تماسی نگرفته اند و این اظهارات در نهایت باعث شد تا کرار بازیکن عراقی شماره ۷ را برگرداند. اما آیا این شماره در باشگاه استقلال بایگانی شده بود؟ در فصل سیزدهم و بعد از خداحافی فرهاد مجیدی از استقلال، علی فتح الله زاده مدیرعامل وقت این باشگاه در مصاحبه ای گفت شماره ۷ مجیدی را به کسی نمی دهند و این پیراهن بایگانی می شود. بعدها که شایعه بازگشت شریفات به استقلال مطرح شد، او در مصاحبه ای گفت: «من فرهاد را دوست دارم و شماره ۷ او را به این زودی ها به کسی نمی دهم اما شاید اگر خود فرهاد بخواهد پیراهنش را به شریفات بدهم.»
در ابتدای فصل قبل هم میرشاد ماجدی سرپرست وقت استقلال مصاحبه ای کرد که نشان می داد شماره ۷ در این باشگاه بایگانی شده است. ماجدی در این باره توضیح داد: «باشگاه تشخیص داد که این شماره به کسی اختصاص داده نشود به همین دلیل شماره ۷ در اختیار بازیکنی قرار نگرفت. در این مورد آقای نظری جویباری بهتر می تواند صحبت کند ولی این شماره صلاح دیده شد که به بازیکنی داده نشود.»

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس