تاریخ انتشار: ۰۸ اسف ۱۳۹۴

سخنگوی وزارت کشور گفت: اعلام نتایج انتخابات بستگی به شرایط مناطق دارد.

به گزارش “گذارنیوز”  حسینعلی امیری در جمع خبرنگاران گفت: لازم است من از مردم و رسانه‌ها و جناح‌های مختلف برای خلق یک حماسه دیگر تشکر کنم.
او با اشاره به ازدحام جمعیت برای مشارکت در انتخابات اظهار داشت: با توجه به آنکه در حوزه‌های انتخابیه تهران و کلانشهر‌ها با تراکم مردم روبرو هستیم، وزیر کشور با تمدید زمان مهلت اخذ رای موافقت کردند و تا ۱۰ شب تمدید شد و از ساعت ۱۰ به بعد هم به استانداران تفویض شده است.
قائم مقام سخنگوی وزارت کشور ادامه داد: آقای وزیر کشور گفتند با توجه به حضور و تراکم بالای جمعیتی استانداران محترم باید شرایط را برای اخذ رای تا آخرین نفر در حوزه‌های انتخابی فراهم کنند، بنابراین تا ساعت ۲۳:۴۵ دقیقه درب محل اخذ رای در تهران باز است و سپس افرادی که در حوزه رای‌گیری حضور دارند به داخل هدایت‌شده و از آنها رای‌گیری می‌شود.
امیری در پاسخ به این سوال که شمارش آرا از چه زمانی شروع می‌شود؟ تصریح کرد: زمان شمارش آرا در حوزه‌های سراسر کشور متفاوت است؛ برخی از حوزه‌ها رای‌گیری آن‌ها تمام شد و در مراحل بعدی انتخابات هستند و هر کجا که با تراکم جمعیت روبرو بوده‌ایم، کار رای‌گیری ادامه دارد و کار شمارش آغاز نشده است.
او با بیان اینکه ما تلاش می‌کنیم تا در عرصه وقت نتایج آرای اعلام شود، یادآور شد: این مسئله بستگی به شرایط استان‌ها و مناطق دارد و علیرغم آنکه برخی جا‌ها کار رای شماری زود‌تر آغاز شده، برخی از مناطق مانند تهران نتایج اعلام شمارش آرا به روی بعد موکل شده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس