تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه کشورمان حملات تجاوزکارانه اخیر رژیم صهیونیستی به فلسطینیان بی‌دفاع در باریکه غزه را محکوم کرد. به گزارش ایلنا، بهرام قاسمی این حملات را که طی سالیان اخیر کم سابقه بوده، حاکی از خوی تجاوزگری غاصبان قدس شریف و نشانه درماندگی آنان در برابر […]

[ad_1]

سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه کشورمان حملات تجاوزکارانه اخیر رژیم صهیونیستی به فلسطینیان بی‌دفاع در باریکه غزه را محکوم کرد.

به گزارش ایلنا، بهرام قاسمی این حملات را که طی سالیان اخیر کم سابقه بوده، حاکی از خوی تجاوزگری غاصبان قدس شریف و نشانه درماندگی آنان در برابر پایداری ستودنی مردم فلسطین و گروه‌های مقاومت برشمرد.


وی همچنین ضمن یادآوری چهل و هفتمین سالگرد آتش سوزی مسجدالاقصی، همچنین روند مستمر تعرض به مسجدالاقصی از طریق حفاری‌های رژیم اشغالگر قدس در زیر و اطراف مسجدالاقصی و پیگیری سیاست یهودی سازی بیت‌المقدس را مردود دانست و خواستار تحرک بین‌المللی در جهت توقف این روند شد.


سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان رویکرد برخی دولت‌ها درجهت عادی‌سازی روابط با غاصبان صهیونیستی را به معنی نادیده گرفتن جنایت‌های مستمر این رژیم علیه ملت مظلوم فلسطین و موجب گستاخی بیشتر صهیونیست‌ها توصیف کرد و بر ضرورت هوشیاری و احساس مسئولیت بیشتر ازسوی رهبران کشورهای اسلامی در قبال آرمان فلسطین تأکید کرد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس