تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: بدون تردید اولویت سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران داشتن بهترین روابط با همسایگان و کشورهای منطقه است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از اداره کل دیپلماسی رسانه ای وز ارت امور خارجه، بهرام قاسمی در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران در خصوص رویکرد مثبت رئیس مجلس کویت […]

[ad_1]

مصاحبه اختصاصی ایسکانیوز با سخنگوی وزارت امور خارجه ایران

سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: بدون تردید اولویت سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران داشتن بهترین روابط با همسایگان و کشورهای منطقه است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از اداره کل دیپلماسی رسانه ای وز ارت امور خارجه، بهرام قاسمی در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران در خصوص رویکرد مثبت رئیس مجلس کویت در مصاحبه با روزنامه الشرق آن کشور افزود: ما و تمامی کشورهای همسایه از قابلیت های فراوانی برای همکاری و هم افزایی ظرفیت هایمان در جهت حسن همجواری ، مشارکت سیاسی، توسعه اقتصادی و مبارزه با تهدیدات مشترک برخورداریم.

سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران بر اساس سیاست ثابت، غیر قابل تغییر و اصولی خود همواره و همیشه خواستار ثبات، امنیت و پیشرفت در کشورهای همسایه خود بوده است.

قاسمی ضمن استقبال از هر گونه تلاش و اقدام عملی و رفتار توام با حسن نیت،ابراز امیدواری کرد سیاست های تحریک آمیز و غیرسازنده برخی طرفهای ثالث تأثیری در اراده دولت ها برای برقراری روابط دوستانه و تحقق منافع و دوستی هر چه بیشتر ملت ها در این منطقه نداشته باشد.

۲۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس