تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه با گرامیداشت سالگرد انتفاضه قدس، از مقاومت مردم فلسطین تجلیل کرد. به گزارش ایسکانیوز، مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت خارجه یکشنبه شب افزود: بهرام قاسمی با گرامیداشت سالگرد انتفاضه قدس و پایداری ملت و گروه های جهادی فلسطینی در برابر […]

[ad_1]

سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه با گرامیداشت سالگرد انتفاضه قدس، از مقاومت مردم فلسطین تجلیل کرد.

به گزارش ایسکانیوز، مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت خارجه یکشنبه شب افزود: بهرام قاسمی با گرامیداشت سالگرد انتفاضه قدس و پایداری ملت و گروه های جهادی فلسطینی در برابر سیاست های جنایتکارانه رژیم صهیونیستی، از شهدای مظلوم انتفاضه قدس که با نثار جان خود پایداری و مقاومتی ستودنی در مقابله با این تجاوزات را رقم زدند، تجلیل کرد.
وی تاکید کرد: اقدامات ظالمانه رژیم صهیونیستی در تضییع حقوق فلسطینیان، یهودی سازی قدس، هتک حرمت و نابودی مسجدالاقصی و توسعه شهرک سازی ها و نیز کشتار، زندان و شکنجه مردان و زنان و کودکان، مورد نفرت جامعه جهانی بوده و با ادامه مقاومت توسط فلسطینیان و تمسک آنان به اصول خود، این تلاش های مذبوحانه راه به جایی نخواهد برد.

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس