تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه تقویت بنیه دفاعی کشور ضرورت دارد گفت: سیاست و راهبرد ارعاب به معنای افکندن ترس در دل دشمن است و جرات حمله را از او می گیرد ؛ اکنون در کشور به مرحله بازدارندگی رسیدیم و باید این مسیر را ادامه دهیم. به گزارش خبرنگار ایسکانیوز، غلامرضا […]

[ad_1]

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه تقویت بنیه دفاعی کشور ضرورت دارد گفت: سیاست و راهبرد ارعاب به معنای افکندن ترس در دل دشمن است و جرات حمله را از او می گیرد ؛ اکنون در کشور به مرحله بازدارندگی رسیدیم و باید این مسیر را ادامه دهیم.

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز، غلامرضا مصباحی مقدم در نشست خبر با خبرنگاران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت: یکی از نکاتی که مناسب است به آن اشاره کنیم ضرورت تقویت بنیه کشور است که سیاستی است که امروز مقام معظم رهبری، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی در دستور کار دارند.
او بیان کرد: در دوران دفاع مقدس جوانان ما با دست خالی و بدون حمایت بی پایان دفاع جانانه ای از سرزمینمان داشته اند که با ایثار و همت و شهادت جوانان یک وجب از خاک ما در دست دشمن باقی نماند اما در همان دوران به مظلومیت و کمبود امکانات لازم از نظر مالی و تهیه سلاح همین جوانان ایثار توانستند قدرت نظامی را تقویت کنند و سرنوشت جنگ را با پیروزی به پایان برسانند. همچنین بعد از آن با تدابیر مقام معظم رهبری بنیه دفاعی کشور روز به روز تقویت شده است؛ به طوری که قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی در مقابل اندیشه تهاجم از سوی دشمنان به شدت افزایش پیدا کرد.
او با اشاره به آیه شریفه ای از قرآن مبنی بر این که تاکید می کند «تا می توانید برای مبارزه با دشمنان خود تجهیزات فراهم کنید تا حدی که بازدارنده باشد» افزود: سیاست ارعاب و راهبرد ارعاب به معنای ترس در دل دشمن افکنده است و این که جرات حمله را از او می گیرد و اکنون در کشور به مرحله بازدارندگی رسیدیم و باید این مسیر را ادامه دهیم.
او با بیان این که بعضی از حرف و حدیث ها اینگونه است که در زمانی هستیم که دیگر بنیه های دفاعی را تقویت نکنیم و به دیگر مشکلات عینی و اقتصادی بپردازیم گفت: این موضوع هرگز با دیدگاه امام (ره) و مقام معظم رهبری و مسیری که اسلام در برابر ما قرار می دهد سازگاری ندارد.

۲۰۱/۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس