تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل تولیت بارگاه شمس‌‌تبریزی اعلام کرد: شمس‌شناسان و مولوی‌‌پژوهان مطرح جهان از کشورهای مختلف به ایران می‌آیند. به گزارش خبرنگار ایلنا از خوی، فتاح کبیری با اشاره به ثبت روز ۷ مهر در تقویم کشوری به نام شمس‌تبریزی گفت: همه ساله برای گرامیداشت شمس تبریزی برنامه‌های فرهنگی و علمی و هنری مختلفی طی هفته […]

[ad_1]

مدیرعامل تولیت بارگاه شمس‌‌تبریزی اعلام کرد: شمس‌شناسان و مولوی‌‌پژوهان مطرح جهان از کشورهای مختلف به ایران می‌آیند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوی، فتاح کبیری با اشاره به ثبت روز ۷ مهر در تقویم کشوری به نام شمس‌تبریزی گفت: همه ساله برای گرامیداشت شمس تبریزی برنامه‌های فرهنگی و علمی و هنری مختلفی طی هفته اول مهرماه در شهرستان خوی برگزار می‌شود.


وی افزود: امسال نیز تولیت بارگاه حضرت شمس تبریزی در کنار دیگر مسئولان شهرستان و استان، یکدل و هم راستا میزبان کنفرانس بین‌المللی شمس الحق تبریزی در روزهای ۴ تا ۷ مهرماه خواهد بود.


مدیرعامل تولیت بارگاه شمس تبریزی ادامه داد: اولویت برنامه‌های امسال بر کارهای علمی و پژوهشی قرار گرفته و به این خاطر شمس‌شناسان و مولوی پژوهان مطرح جهان از کشورهای مختلف در این کنفرانس علمی حضور می یابند.


رئیس شورای شهر خوی درباره مهمانان خارجی دعوت شده به این کنفرانس نیز گفت: خانم اسین چلپی نواده مولانا و معاون بنیاد بین‌المللی مولانا از ترکیه، پری صابری کارگردان، محمدعلی موحد شمس‌شناس، حجت‌الله ایوبی مدیرعامل بنیادشمس و مولانا، دکتر نوری شیمشکلر مولاناشناس و رایزن فرهنگی ترکیه در ایران، دکتر علی تمیزال رئیس پژوهشکده مولانا پژوهی قونیه و مهمانانی از پاکستان و هند و آمریکا مهمان کنفرانس شمس تبریزی در خوی خواهند بود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس