تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] زلاتان ایبراهیموویچ نشان داده است در منچستر یونایتد هم دست از سخنان عجیب و جنجالی‌اش دست برنمی‌دارد. به گزارش تابناک ورزشی، دو اظهار نظر عجیب زلاتان در طول یک ماه گذشته بودند که سر و صدای زیادی به پا کرد. «شاهزاده منچستریونایتد نیستم بلکه خدای این تیم هستم.» «پوگبا؟ منچستریونایتد با فروش پیراهن من […]

[ad_1]

زلاتان ایبراهیموویچ نشان داده است در منچستر یونایتد هم دست از سخنان عجیب و جنجالی‌اش دست برنمی‌دارد.

به گزارش تابناک ورزشی، دو اظهار نظر عجیب زلاتان در طول یک ماه گذشته بودند که سر و صدای زیادی به پا کرد. «شاهزاده منچستریونایتد نیستم بلکه خدای این تیم هستم.» «پوگبا؟ منچستریونایتد با فروش پیراهن من این بازیکن را خرید.» 

زلاتان اکنون با منتشر کردن تصویری در اینستاگرامش بار دیگر اظهار نظر عجیبی داشت. سخنی که ثابت می کند این بازیکن سوئدی تا چه اندازه شیفته خود است. در این تصویر نوشته شده است «به دشمنان جدید نیاز دارم چراکه دشمنان قدیمی به دوستانم تبدیل شدند.» 

زلاتان که در فصل جابجایی تابستانی راهی شیاطین سرخ شد شروعی توفانی با پیراهن این تیم داشته است.  او در دو بازی نخست لیگ برتر انگلیس توانست سه گل به ثمر برساند تا ثابت کند چه بازیکن تاثیرگذاری برای یونایتد است.

او در سوپرجام انگلیس هم موفق شد گل پیروزی را برابر لسترسیتی به ثمر برساند تا شیاطین سرخ جام قهرمانی را در آن رقابت هم بالای سر ببرند.

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس