تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر شورایعالی مناطق آزاد گفت: شورای پول و اعتبار با سختگیری و افزایش میزان سرمایه بانک های خارجی در مناطق آزاد حرکت تاسیس این بانک ها را کند کرده است. به گزارش ایسکانیوز، براساس گفته های مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شورای پول و اعتبار با سختگیری و […]

[ad_1]

دبیر شورایعالی مناطق آزاد گفت: شورای پول و اعتبار با سختگیری و افزایش میزان سرمایه بانک های خارجی در مناطق آزاد حرکت تاسیس این بانک ها را کند کرده است.

به گزارش ایسکانیوز، براساس گفته های مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شورای پول و اعتبار با سختگیری و افزایش میزان سرمایه بانک های خارجی در مناطق آزاد حرکت تاسیس این بانک ها را کند کرده است.
اکبر ترکان گفت: برای حل این موضوع با ولی الله سیف رییس کل بانک مرکزی صبحت شد و ایشان گفتند که این روند تا حصول نتیجه و تدبیر مناسب متوقف شود.
وی در این خصوص مثالی مطرح کرد که اگر فردی نرخ فروش کالایی را آنقدر بالا ببرد که دیگر نتوان آن را خریداری کرد یعنی اینکه نمی خواهد کالایش به فروش برسد و مصوبه اخیر شورای پول و اعتبار هم همین معنا را می دهد.
ترکان گفت: شورای پول و اعتبار با سختگیری و افزایش میزان سرمایه بانک های خارجی در مناطق آزاد حرکت تاسیس این بانک ها را کند کرده است.
ترکان ابراز امیدواری کرد کوشش های سیف در این باره به نتیجه برسد.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس