تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری، گفت: برای رسیدن به لیست نهایی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با جامعه روحانیت مبارز مشغول همکاری‌های ویژه‌ای هستیم. به گزارزش ایسکانیوز، کمال‌الدین سجادی با اشاره به برگزاری جلسه شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری، اظهار کرد: در این جلسه کمیته انتخابات که […]

[ad_1]

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری، گفت: برای رسیدن به لیست نهایی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با جامعه روحانیت مبارز مشغول همکاری‌های ویژه‌ای هستیم.

به گزارزش ایسکانیوز، کمال‌الدین سجادی با اشاره به برگزاری جلسه شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری، اظهار کرد: در این جلسه کمیته انتخابات که به تازگی تشکیل شده است گزارشی از روند فعالیت‌های خود را ارائه کرد که مورد بحث و تبادل نظر با سایر اعضای شورای مرکزی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه قرار شد تا با کمیته انتخابات جبهه پیروان با مجموعه احزابی که در این جبهه قرار دارند همکاری‌های مطلوبی داشته باشد و لیست کاندیداهای مورد نظر این احزاب را برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دریافت کرده و مورد بررسی و غربالگری قرار گیرد.

وی همچنین با اشاره به همکاری‌های جبهه پیروان با جامعه روحانیت مبارز برای رسیدن به لیست مطلوب در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، اظهار کرد: ما همکاری‌هایمان را با جامعه روحانیت مبارز در این زمینه ادامه می‌دهیم و برای رسیدن به لیست مطلوب با جامعه روحانیت رایزنی و گفت‌وگوهای ویژه‌ای خواهیم داشت.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس