تاریخ انتشار: ۲۸ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] ورزش سه: آساموا ژیان که به تازگی از مسابقات جام ملت های آفریقا که در گابن برگزار می شد بازگشته است، در تیم الاهلی عضویت دارد و به صورت قرضی از شانگهای چین به این تیم منتقل شده است و یکی از ۴۶ بازیکنی است که دستورالعمل های فدراسیون را با این شکل آرایش […]

[ad_1]

ورزش سه: آساموا ژیان که به تازگی از مسابقات جام ملت های آفریقا که در گابن برگزار می شد بازگشته است، در تیم الاهلی عضویت دارد و به صورت قرضی از شانگهای چین به این تیم منتقل شده است و یکی از ۴۶ بازیکنی است که دستورالعمل های فدراسیون را با این شکل آرایش موی سر نقض کرده است.

طبق قوانین فوتبال امارات استفاده از این چنین مدل هایی ممنوع است و بازیکنان نباید دو طرف موهای خود را کوتاه کرده یا یک طرف بلندتر از دیگری باشد و داوران زمانی اجازه برگزاری مسابقات را دارند که اصلاح بازیکنان طبق قوانین باشد.

ستاره غنایی لیگ امارات منشوری شد

فدراسیون امارات متحده عربی وضع این قوانین را به علت الگوبرداری کودکانی که بازی های لیگ را دنبال می کنند عنوان داشته اما این شرایط با قوانین فیفا مغایر است و ستارگان دیگری مانند عمر عبدالرحمان و سهیل المنصوری را نیز دچار مشکل کرده است.

به علت تعدد حضور بازیکنان خارجی در لیگ های عربی این مشکلات در فصول اخیر نمود فراوانی داشته و سال گذشته نیز والد عبدالله مجبور شد پیش از آغاز مسابقه در کنار زمین آرایش موهای خود را تغییردهد.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس