تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مجید حسینی در جواب سوال عادل فردوسی پور که تیم موردعلاقه اش را می پرسد، می گوید: پرسپولیس. به گزارش ایسکانیوز، مجید حسینی را می توان ستاره این روزهای استقلال لقب داد. مدافع جوانی که اولین بار در بازی با ماشین سازی وارد ترکیب اصلی تیمش شد و به قدری خوب کار کرد که […]

[ad_1]

مجید حسینی در جواب سوال عادل فردوسی پور که تیم موردعلاقه اش را می پرسد، می گوید: پرسپولیس.

به گزارش ایسکانیوز، مجید حسینی را می توان ستاره این روزهای استقلال لقب داد. مدافع جوانی که اولین بار در بازی با ماشین سازی وارد ترکیب اصلی تیمش شد و به قدری خوب کار کرد که هم در دربی بازی کند و هم برابر ذوب آهن. درخشش حسینی به قدری بوده که منصوریان از تلاش باشگاه برای برپایی جلسه ای در این هفته جهت تمدید ۴ ساله قرارداد او خبر بدهد.

اما حالا در دنیا مجازی ویدئویی منتشر شده که ستاره استقلال در آن از علاقه اش به پرسپولیس می گوید. این کلیپ مربوط است به حضور دو بازیکن تیم ملی نوجوانان در برنامه ۹۰ بعد از بازیهای جام جهانی. حسینی در این برنامه و در پاسخ سوال عادل فردوسی پور که از علاقه اش می پرسد، جواب می دهد پرسپولیس. البته در همین برنامه، حسینی می گوید امیر قلعه نویی به دنبال جذب ۳ بازیکن تیم نوجوانان است تا آنها را به استقلال ببرد چون از نظر او می توانند در لیگ برتر بازی کنند.

حسینی امروز در مصاحبه ای اعلام کرد از تمدید قراردادش با استقلال استقبال می کند و دوست دارد تا آخر عمر در این تیم بماند.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس