تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] بانوی تیرانداز ایران در المپیک ریو، گفت: از اینکه نتوانستم به فینال برسم ناراحتم، اما تمام تلاشم را برای موفقیت در المپیک انجام دادم. به گزارش ایسکانیوز، گلنوش سبقت اللهی که برای نخستین بار تیراندازی ایران را صاحب سهمیه تپانچه ١٠ متر بانوان کرد، پس از پایان رقابت های خود در این بخش از […]

[ad_1]

سبقت الهی

بانوی تیرانداز ایران در المپیک ریو، گفت: از اینکه نتوانستم به فینال برسم ناراحتم، اما تمام تلاشم را برای موفقیت در المپیک انجام دادم.

به گزارش ایسکانیوز، گلنوش سبقت اللهی که برای نخستین بار تیراندازی ایران را صاحب سهمیه تپانچه ١٠ متر بانوان کرد، پس از پایان رقابت های خود در این بخش از بازی ها که با ناکامی از صعود به فینال همراه بود، اظهار داشت: اینجا المپیک است و من هیچ تحربه ای از حضور در آن ندارم، اما با این حال نشان دادم که می توانم.
تیرانداز المپیکی ایران با کسب ۳۷۹ امتیاز از راهیابی به فینال رقابت های تپانچه بادی ۱۰ متر بازی های المپیک ریو ۲۰۱۶ بازماند. سبقت اللهی سه شنبه ۱۹مردادماه در تپانچه ۲۰متر زنان در بخش دقت و در بخش سرعت با حریفان خود رقابت می کند.
وی با اشاره به تمریناتی که برای حضور در المپیک داشته است، ادامه داد: من برای آماده شدن حداکثر تلاشم را کردم و از این بابت خوشحالم؛ اما ناراحتم که چرا به فینال نرسیدم. ناراحت نیستم از اینکه ای کاش بیشتر تمرین می کردم و آماده تر می شدم؛ چون تمام تلاشم را کردم.
تیرانداز المپیکی کشورمان با بیان اینکه تیراندازی تپانچه ١٠ متر ایران در این حد توانا است که در فینال المپیک نماینده داشته باشد، گفت: من حتی این توانایی را در خودم هم می دیدم؛ اما ریزه کاری هایی وجود دارد که باید برای نتیجه گیری بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. من مشکل ذهنی دارم که در ریو و به هنگام مسابقه هم درگیر آن شدم، اگر این مشکلم حل شود قطعا بهتر می توانم نتیجه بگیرم.
سبقت اللهی در مورد مشکل ذهنی خود تصریح کرد: من رقابت هایم را خوب شروع می کنم و خوب تیر می زنم، اما در ادامه به مشکل می خورم و نمی توانم خوب عمل کنم.
وی در مورد اینکه آیا روانشناس همراه داشته است یا نه، گفت: پزشک، روانشناس و بدنساز که اصلا نداشتیم، البته از یک مقطع روانشناس برای ما گذاشتند، اما بعد عید هر زمان با او تماس می گرفتم یا خارج از کشور بود یا نمی توانستم او را پیدا کنم.

۴۰۲/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس