تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سبقت‌الهی در مجموع دو بخش دقت و سرعت ۵۷۲ امتیاز کسب کرد و نتوانست به مرحله نیمه‌نهایی المپیک برسد و از مسابقات کنار رفت. به گزارش ایلنا، تیرانداز المپیکی ایران در رقابت‌های تپانچه بیست و پنج متر زنان کارش را تمام کرد و طبق امتیازی که کسب کرد از رسیدن به نیمه‌نهایی بازماند و […]

[ad_1]

سبقت‌الهی در مجموع دو بخش دقت و سرعت ۵۷۲ امتیاز کسب کرد و نتوانست به مرحله نیمه‌نهایی المپیک برسد و از مسابقات کنار رفت.

به گزارش ایلنا، تیرانداز المپیکی ایران در رقابت‌های تپانچه بیست و پنج متر زنان کارش را تمام کرد و طبق امتیازی که کسب کرد از رسیدن به نیمه‌نهایی بازماند و حذف شد.


گلنوش سبقت‌الهی که در بخش دقت رقابت‌های تپانچه ۲۵ متر زنان در المپیک با کسب ۲۹۱ امتیاز دوازدهم شد در دومین بخش این رقابت‌ها که سرعت است نیز به کارش خودش پایان داد و از رسیدن به نیمه‌نهایی المپیک بازماند.


سبقت‌الهی در مجموع دو بخش دقت و سرعت ۵۷۲ امتیاز کسب کرد و نتوانست به مرحله نیمه‌نهایی المپیک برسد و از مسابقات کنار رفت. او در بخش سرعت ۲۸۱ امتیاز گرفته‌است.


این مسابقات در دو بخش دقت و سرعت انجام می‌شود و امتیازهای ورزشکاران در دو بخش مشخص می‌شود و در نهایت هشت نفر نخست به فینال رسیدند.


سبقت‌الهی پیش از این در رقابت‌های تپانچه بادی ده متر زنان بیست و یکم شد.


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس