تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] پنجمین نمایشگاه بین المللی قالب و ابزار با هدف ارتقاء زنجیره تامین و رشد صنعت قالب‌سازی داخلی و صنایع وابسته با حضور بیش از ۱۰۸ شرکت داخلی و ۳۰ شرکت خارجی برگزار می شود.  به گزارش ایلنا به نقل از ایکوپرس، این نمایشگاه از  ۵ تا ۸ مهرماه در فضایی به وسعت بیش از  […]

[ad_1]

پنجمین نمایشگاه بین المللی قالب و ابزار با هدف ارتقاء زنجیره تامین و رشد صنعت قالب‌سازی داخلی و صنایع وابسته با حضور بیش از ۱۰۸ شرکت داخلی و ۳۰ شرکت خارجی برگزار می شود.

 به گزارش ایلنا به نقل از ایکوپرس، این نمایشگاه از  ۵ تا ۸ مهرماه در فضایی به وسعت بیش از  ۴۱۰۰ مترمربع در شرکت ساپکو برپا می شود و نمایندگانی از کشورهای ترکیه، آلمان، پرتقال،کره جنوبی، سوئیس، سوئد، ایتالیا و چین در آن حضور دارند.


مراسم افتتاحیه این نمایشگاه روز دوشنبه، پنجم مهرماه از ساعت ۹ تا ۱۱ در سالن اجتماعات ساپکو برگزار می شود و نمایندگانی از ایران و آلمان در آن به سخنرانی خواهند پرداخت.


براساس این گزارش، برگزاری سمینارها و کارگاه‌های آموزشی مرتبط با قالب‌های دایکست، قالب‌سازی، قطعات استاندارد قالب، قالب‏های تزریق پلاستیک و simulation توسط مدرسان داخلی و خارجی در طول برگزاری نمایشگاه با هدف آشنایی هر چه بیشتر سازندگان فعال در این حوزه از دیگر برنامه های ساپکو در طول این نمایشگاه چهار روزه است.


گفتنی است، کتاب جامع پنجمین نمایشگاه بین المللی قالب و ابزار نیز منتشر شده و از روز نخست برگزاری این نمایشگاه در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت. 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس