تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] پاکدیس اولین تولیدکننده نوشیدنی های گازدار حمایت می کند چهارمین جشنواره انگور با حضور میهمانانی از ۳۱ استان کشور و ۸ کشور خارجی از تاریخ ۲۳شهریور تا پایان شهریور در ارومیه برگزار می‌شود. به گزارش تیک به نقل از روابط عمومی شرکت پاکدیس، درچهارمین جشنواره انگور که با حضور حضورمیهمانان ۳۱ استان ایران و […]

[ad_1]

پاکدیس اولین تولیدکننده نوشیدنی های گازدار حمایت می کند

چهارمین جشنواره انگور با حضور میهمانانی از ۳۱ استان کشور و ۸ کشور خارجی از تاریخ ۲۳شهریور تا پایان شهریور در ارومیه برگزار می‌شود.

به گزارش تیک به نقل از روابط عمومی شرکت پاکدیس، درچهارمین جشنواره انگور که با حضور حضورمیهمانان ۳۱ استان ایران و ۸ کشور خارجی از ۲۳ تا۳۱ شهریور دردهکده ساحلی چی چست ارومیه برگزار می‌شود این شرکت به‌ عنوان اولین تولیدکننده نوشیدنی های گازدار با برند ساندیس، اسپانسر جشنواره شد.

هدف اصلی این جشنواره شناساندن ارومیه، انگور ارومیه و محصولات حاصل از آن است و در طی جشنواره فعالیت‌­هایی مانند عرق‌گیری بیدمشک به‌صورت سنتی، رب گوجه‌فرنگی، دوشاب انجام می­ گیرد.

پاکدیس براساس این اطلاعیه، عموم علاقه‌مندان را به بازدید از جشنواره دعوت کرده و اعلام کرده است که آماده پاسخگویی به سؤالات و ارائه دستاوردها و توانمندی‌های مجموعه است.

بر اساس این گزارش، این جشنواره هر سال برگزار می­ شود و شرکت پاکدیس علاوه بر اسپانسری جشنواره، به عرضه محصولات خود نیز می­ پردازد.

[ad_2]

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس