تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] خورخه سامپائولی، سرمربی سویا پس از شکست مقابل بارسلونا مدعی شد که تیمش موقعیت های زیادی از دست داد. به گزارش ایسکانیوز، بارسا با دو گل آردا توران و تک گل مسی موفق شد با نتیجه ۳-۰ حریف خود را شکست داده و جام سوپرکاپ را بالای سر ببرد. این در حالی است که […]

[ad_1]

خورخه سامپائولی، سرمربی سویا پس از شکست مقابل بارسلونا مدعی شد که تیمش موقعیت های زیادی از دست داد.

به گزارش ایسکانیوز، بارسا با دو گل آردا توران و تک گل مسی موفق شد با نتیجه ۳-۰ حریف خود را شکست داده و جام سوپرکاپ را بالای سر ببرد. این در حالی است که ایبورا در نیمه اول یک پنالتی برای سویا از دست داد که می‌توانست روند بازی را تغییر دهد.

سامپائولی گفت: فکر می‌کنم در نیمه اول می‌توانستیم گلزنی کنیم و در این امر ناموفق بودیم.حریف روی اولین حرکتش به گل رسید. من تیمم را دوست دارم مخصوصا در نیمه اول این بازی. وقتی موقعیت داشتیم که به آنها ضربه بزنیم به اندازه کافی قدرتمند ظاهر نشدیم ولی آنها می‌دانستند کی قوی باشند. مقابل تیم بزرگی مثل بارسلونا نمی‌توان چنین موقعیت‌هایی از دست داد زیرا آنها شما را جریمه می‌کنند.

سامپائولی درباره دیدار اول لالیگا مقابل اسپانیول که روز شنبه برگزار می‌شود گفت: ما دو فینال سخت مقابل بهترین تیم‌های جهان داشتیم. این باعث شد که تصمیمات عجیبی بگیریم و حالا یک بازی برای آماده شدن برای بازی با اسپانیول فرصت داریم. باید ببینیم کدام بازیکنان آماده رقابت هستند و سعی می‌کنند خوب کار کنند.

۶۰۴/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس