تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] «اکبر شوکت» در گفتگو با ایلنا با اعلام این مطلب اظهار داشـت: سامانه پالایش بیمه کارگران ساختمانی روز چهارشنبه با حضور مسئولین  در مجتمع یاوران مهدی قم رونمایی می‌شود. شوکت با بیان اینکه سامانه پالایش بیمه کارگران ساختمانی بر روی سامانه رفاه ایرانیان راه اندازی شده است، گفت: متقاضیان دریافت بیمه کارگران […]

[ad_1]

«اکبر شوکت» در گفتگو با ایلنا با اعلام این مطلب اظهار داشـت: سامانه پالایش بیمه کارگران ساختمانی روز چهارشنبه با حضور مسئولین  در مجتمع یاوران مهدی قم رونمایی می‌شود.


شوکت با بیان اینکه سامانه پالایش بیمه کارگران ساختمانی بر روی سامانه رفاه ایرانیان راه اندازی شده است، گفت: متقاضیان دریافت بیمه کارگران ساختمانی می‌توانند با مراجعه به سامانه رفاه ایرانیان  وارد سامانه پالایش بیمه کارگران ساختمانی شوند.


شوکت در خصوص نحوه ثبت نام در این سامانه گفت: کارگران ساختمانی که تاکنون بیمه نشده‌اند با مراجعه به این سایت مشخصات خود  را وارد می‌کنند.


رئیس کانون انجمن صنفی کارگران ساختمانی کشور افزود: در مرحله بعد انجمن‌های صنفی بر اساس اطلاعات وارد شده توسط کارگر ساختمانی در هر شهر به بازرسی های میدانی می پردزند و مستندات خود را در اختیار سربازرسان استان قرار می دهند تا در نهایت به تایید آنها برسد.


شوکت در پایان با اشاره به اینکه راه اندازی این سامانه نتیجه مصوبه کارگروه رفع موانع اجرایی بیمه کارگران ساختمانی بوده است، اظهار امیدواری کرد که سامانه پالایش بیمه کارگران ساختمانی بتواند تمام کارگران ساختمانی واقعی را که تاکنون بیمه نشده‌اند شناسایی کند.


لازم به ذکر است که سامانه پالایش بیمه کارگران ساختمانی پیش از این به صورت پایلوت در ۴ شهر نکا، ساوه، ازنا و خرمشهر راه اندازی شده بود و حال به نظر می رسد با موفقیت آمیز بودن اجرای پایلوت آن، از روز چهارشنبه در دسترس عموم قرار بگیرد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس