تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون سیاسی وزیر کشور گفت: سامانه ثبت تشکل های سیاسی، صنفی و اقلیت های دینی کار خود را از امروز به صورت رسمی آغاز می کند.  به گزارش خبرنگار ایسکانیوز، دقایقی پیش سامانه ثبت تشکل های سیاسی، صنفی و اقلیت های دینی با حضور معاون سیاسی وزیر کشور در وزارت کشور افتتاح شد.محمدحسین مقیمی […]

[ad_1]

نشست خبری محمد حسین مقیمی

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: سامانه ثبت تشکل های سیاسی، صنفی و اقلیت های دینی کار خود را از امروز به صورت رسمی آغاز می کند. 

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز، دقایقی پیش سامانه ثبت تشکل های سیاسی، صنفی و اقلیت های دینی با حضور معاون سیاسی وزیر کشور در وزارت کشور افتتاح شد.
محمدحسین مقیمی ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت شهیدان باهنر و رجایی تکمیل ثبت تشکل های صنفی و اقلیت های دینی اشاره کرد و گفت: این سامانه فعالیت خود را به طور رسمی از امروز آغاز می کند و نگرانی هایی که تشکل های سیاسی صنفی و اقلیت های دینی داشته اند در این باره مرتفع خواهد شد.
او در ادامه افزود: این کارها را در حوزه سیاسی انجام دادیم تا نشاط سیاسی که همه جامعه آزاد و دموکرات که مردم حق انتخاب دارند را شامل شود و از اهمیت بالایی برخوردارند.
قائم مقام وزیر کشور ادامه داد: در وزارت کشور مقدمات شکل گیری انتخابات در حال انجام است و بر طبق برنامه زمان بندی پیش می رویم.
مقیمی بیان کرد: ستادها از دی ماه برای انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر تشکیل می شود.
او در رابطه با لایحه انتخابات الکترونیک بیان کرد: برای بررسی لایحه انتخابات الکترونیک از کارشناسان و افرادی که در بحث قانون انتخابات می توانستند نظری داشته باشند دعوت کردیم و این لایحه باید در کمیسیون سیاسی دفاعی بررسی شود و به صحن دولت بیاید.
او همچنین در رابطه با طرح استفساریه ای که در مجلس تصویب شد و قرار است از شورای نگهبان ارجاع داده شود گفت: طرح استفساریه به صورت کامل تصویب نشده و در صورت تصویب نظر وزارت کشور مثبت است و باید در صورت تصویب قانون اجرا شود.

۲۰۱/۲۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس