تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] در هفته دولت از سامانه اتوماسیون ثبت و کاهش طلاق خراسان ‌رضوی رونمایی شد. به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، حبیب‌الله مسعودی‌فرید، معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در مراسم رونمایی از سامانه اتوماسیون ثبت و کاهش طلاق خراسان ‌رضوی، با بیان اینکه می‌توان از این سامانه به عنوان ابزاری برای رصد و پیگیری طلاق […]

[ad_1]

در هفته دولت از سامانه اتوماسیون ثبت و کاهش طلاق خراسان ‌رضوی رونمایی شد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، حبیب‌الله مسعودی‌فرید، معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در مراسم رونمایی از سامانه اتوماسیون ثبت و کاهش طلاق خراسان ‌رضوی، با بیان اینکه می‌توان از این سامانه به عنوان ابزاری برای رصد و پیگیری طلاق و تعیین سیاست‌ها استفاده کرد، افزود: امیدوارم در آینده‌ای نزدیک این سامانه را به عنوان یک سامانه ملی راه‌اندازی و در کل کشور از آن بهره‌گیری کنیم.

وی ادامه داد: تلاش و آرزوی ما این است که زوجین پیش از تصمیم به طلاق با مراجعه به مراکز سازمان بهزیستی از خدمات پیشگیرانه آن استفاده کنند تا کار به مراحل پیشرفته نکشد.

مسعودی فرید با بیان اینکه طلاق یک فرآیند است، نه یک رویداد، تصریح کرد: طلاق یک فرآیند است که با رفتار افراد اتفاق می‌افتد اگر ما بخواهیم علاوه بر خود طلاق، فرآیندهایی مانند طلاق عاطفی و عوارض و مشکلات داخل خانواده نیز روی هم بگذاریم، این معضلات بسیار بیشتر از خود طلاق می‌تواند باشد.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: خراسان‌ رضوی جزو اولویت‌های ما در تخصیص اعتبارات قرار دارد و امیدواریم بتوانیم اعتبارات بیشتری به این استان اختصاص دهیم.

حمیدرضا پوریوسف، مدیرکل اداره بهزیستی خراسان رضوی نیز در این مراسم اظهار کرد: سامانه اتوماسیون ثبت و کاهش طلاق با استفاده از تجربه داخلی بهزیستی خراسان ‌رضوی طراحی و راه‌اندازی شد و امیدواریم این سامانه الگویی در سطح کشور شود و بتوانیم در سطح ملی از آن استفاده کنیم.

سامانه اتوماسیون ثبت و کاهش طلاق یک سامانه چندبخشی و چند منظوره است که به منظور افزایش دقت و سرعت‌دهی به ثبت مراجعان خواستار طلاق همچنین رصد و تصمیم‌سازی برای مسئولان برای اولین بار در بهزیستی خراسان ‌رضوی، طراحی و راه‌اندازی شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس