تاریخ انتشار: ۲۳ بهم ۱۳۹۴
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی:

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گفت: سال آینده ۳۴ هزار نفر در دستگاه‌های دولتی استخدام می‌شوند.

به گزارش “گذارنیوز”  محمدباقر نوبخت که در استان فارس به سر می‌برد، در جمع خبرنگاران از استخدام ۳۴ هزار نفر در دستگاه‌های دولتی در سال آینده خبر داد.

سخنگوی دولت با بیان اینکه بر اساس قانون مدیریت و استخدامی کشور به آزای هر ۳ نفر که بازنشسته یا به دلایلی از سیستم دولتی خارج می‌شوند، ۱ نفر استخدام می‌شود، بیان داشت: بر اساس این قانون سال آینده ۳۴ هزار نفر می‌توانند استخدام دستگاه‌های دولتی شوند.

او همچنین در دیدار با آیت‌الله ایمانی نماینده ولی فقیه در شیراز اظهار داشت: امروز کشورهای دنیا برای حضور در بازار ایران رقابت دارند باید از این فرصت استفاده کرد، اما با این حال باید توجه داشت که کشور به یک مصرف‌کننده تبدیل نشود.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور با بیان اینکه باید با ورود این سرمایه‌گذاری‌ها صادرات را افزایش داد، افزود: با تمامی شرکت‌ها از جمله پژو صحبت شده که با سرمایه‌گذاری مشترک، از تکنولوژی‌های جدید بهره شده و صادرات را رونق داد.

نوبخت با اشاره به علاقه همه کشورها برای سرمایه‌گذاری در ایران گفت: این کشورها برای حضور در بازار ایران با یکدیگر رقابت می‌کنند و ما باید از میان این درخواست‌ها بهترین را انتخاب کنیم.

سخنگوی دولت با بیان اینکه مهم‌ترین اولویت دولت اجرایی کردن وعده‌هایی است که به مردم می‌دهد، افزود: دولت در صورتی که نتواند وعده‌ای را عملی کند، قول نمی‌دهد.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس