تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر اجرایی سومین جشنواره تئاتر شهر از برپایی این رویداد بزرگ هنری شهر تهران در ۱۰ فرهنگسرا و سالن حرفه ای تئاتر خبر داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی سومین جشنواره تئاتر شهر، افشین زارعی ، مدیر اجرایی سومین جشنواره تئاتر شهر تعداد مکان های اجرای آثار جشنواره را ۱۰ سالن […]

[ad_1]

جشنواره تئاتر شهر

مدیر اجرایی سومین جشنواره تئاتر شهر از برپایی این رویداد بزرگ هنری شهر تهران در ۱۰ فرهنگسرا و سالن حرفه ای تئاتر خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی سومین جشنواره تئاتر شهر، افشین زارعی ، مدیر اجرایی سومین جشنواره تئاتر شهر تعداد مکان های اجرای آثار جشنواره را ۱۰ سالن حرفه ای و فرهنگسرا و تعدادی از بیمارستان های سطح شهر تهران برشمرد.
این کارگردان و بازیگر تئاتر گفت: در حوزه هنری دو سالن مهر و ماه ، تماشاخانه محراب با دو سالن اصلی و کوچک ، فرهنگسراهای ارسباران، اندیشه ، خانواده ، خاوران، سرو و شفق از جمله مکان های اجرای نمایش های جشنواره سوم هستند که از ۱۱ مهر ماه تا ۱۷ مهر ماه میزبان گروه های نمایشی و تماشاگران خواهند بود و برگزیدگان جشنواره نیز در روز ۱۸ مهر ماه با برپایی مراسم اختتامیه معرفی خواهند شد.
وی از اجرای یک نمایش بیمارستانی در تعدادی از بیمارستان های سطح شهر تهران خبرداده و افزود: این نمایش بیمارسانی که ویژه کودکان سرطانی به اجرا در خواهد آمد ، یک اجرا نیز در فرهنگسرای فدک خواهد داشت.
سومین جشنواره تئاتر شهر از ۱۱ تا ۱۸ مهر ماه ۹۳ توسط معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهر تهران برگزار می شود.
۵۰۳۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس