تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده سازمان ملل در امور یمن ضمن اعلام پایان مذاکرات کویت تاکید کرد که دور بعدی مذاکرات طی چند ماه آینده و در مکانی که به زودی بر سر آن توافق می‎شود، از سر گرفته خواهد شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از فارس، نماینده سازمان ملل در امور یمن امروز در یک نشست […]

[ad_1]

نماینده سازمان ملل در امور یمن ضمن اعلام پایان مذاکرات کویت تاکید کرد که دور بعدی مذاکرات طی چند ماه آینده و در مکانی که به زودی بر سر آن توافق می‎شود، از سر گرفته خواهد شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از فارس، نماینده سازمان ملل در امور یمن امروز در یک نشست خبری از کویت به دلیل میزیانی مذاکرات صلح یمن طی سه ماه گذشته تشکر و اعلام کرد که طرفین کویت را ترک می کنند، اما مذاکرات ادامه دارد.

«اسماعیل ولد الشیخ احمد» بدون اشاره به برگزاری زمان مذاکرات بعدی افزود: دور بعدی مذاکرات صلح یمن در کشوری که هنوز بر سر آن توافق نشده است، انجام می گیرد.

وی با تاکید بر اینکه بزرگترین مشکل اکنون عدم اعتماد بین طرفین است، افزود: ما خواستار پایبندی مجدد به توافق بر سر توقف درگیری های یمن هستیم.

نماینده سازمان ملل در امور یمن اوضاع اقتصادی و انسانی در یمن را به دلیل ادامه تجاوزات سعودی، خطرناک توصیف کرد و افزود: از طرفین می خواهیم که برای اعتمادسازی اقدامات لازم را انجام دهند.

ولد الشیخ تصریح کرد: مذاکرات کویت نه تنها شکست نخورد، بلکه دستاوردهایی نیز به همراه داشته است.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

لینک منبع

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس