تاریخ انتشار: ۱۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] آژانس پناهندگان سازمان ملل اعلام کرد، گزارشهایی دریافت کرده مبنی بر این که گروه تروریستی داعش بالغ بر ۳۰۰۰ عراقی که در حال فرار از خشونتها در منطقه حویجه بودند را به اسارت گرفته و احتمالا ۱۲ تن از این اسیران را کشته است. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، کمیسیونر عالی […]

[ad_1]

آژانس پناهندگان سازمان ملل اعلام کرد، گزارشهایی دریافت کرده مبنی بر این که گروه تروریستی داعش بالغ بر ۳۰۰۰ عراقی که در حال فرار از خشونتها در منطقه حویجه بودند را به اسارت گرفته و احتمالا ۱۲ تن از این اسیران را کشته است.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، کمیسیونر عالی آوارگان و پناهندگان سازمان ملل در گزارشی که روز پنجشنبه منتشر کرد تصریح ساخت هزاران تن از ساکنان آواره شده روستاهای منطقه حویجه عراق هنگامی که تلاش می کردند تا به شهر کرکوک در شمال این کشور فرار کنند توسط تروریستهای داعش به اسارت گرفته شده اند.

هنوز سخنگوی کمیسیونر عالی پناهندگان سازمان ملل اطلاعات بیشتری در این زمینه ارائه نکرده و از منبع این گزارشها سخن نگفته است.

پیش از این دیده‌بان حقوق بشر عراق گزارش داده بود که ۱۰۰ تا ۲۰۰ جنگجوی داعش ۱۹۰۰ غیر نظامی را به اسارت گرفته‌اند. دولت اسلامی از غیر نظامیان به عنوان سپر انسانی در جنگ استفاده می‌کند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس