تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] قائم مقام سازمان دانش‌آموزی گفت: سازمان دانش آموزی در مسیر رهنمودهای امام خمینی (ره) حرکت می کند و به دانش آموزان آموزش مهارتهای اجتماعی برای رشد شخصیتی ارائه می دهد. به گزارش ایسنا، داوود روستایی در نهمین اردوی ملی مربیان و اعضاء پیشتاز و فرزانه اظهارکرد : اردوی ملی فرصتی برای تربیت نیروی انسانی […]

[ad_1]

قائم مقام سازمان دانش‌آموزی گفت: سازمان دانش آموزی در مسیر رهنمودهای امام خمینی (ره) حرکت می کند و به دانش آموزان آموزش مهارتهای اجتماعی برای رشد شخصیتی ارائه می دهد.

به گزارش ایسنا، داوود روستایی در نهمین اردوی ملی مربیان و اعضاء پیشتاز و فرزانه اظهارکرد : اردوی ملی فرصتی برای تربیت نیروی انسانی است که بتواند ستون های مدیریت سازمان دانش آموزی در همه شهرستان ها را اداره کند.

وی افزود: دانش آموزانی که اکنون به عنوان یاور مربی در این اردو حضور دارند به زودی در تشکیلات سازمان دانش آموزی به عنوان مربی در خدمت سازمان خواهند بود.

قائم مقام سازمان دانش آموزی تصریح کرد: مهارت های پایه تشکیلاتی به دانش آموزان جرات می دهد در محیط طبیعی روی پای خود بایستند و خلاقیت آن ها را تقویت و اعتماد به نفسشان را بالا می برد.

وی خاطر نشان کرد : مهارتهای پایه ای که در این اردو آموزش داده می شود در همه دنیا تدریس می شود اما برنامه و هدف ویژه ما این است که به دانش آموزان آموزش مهارت های اجتماعی دهیم.

روستایی ادامه داد: اعضای تشکیلات سازمان دانش آموزی باید مدیر تربیت شوند و در هر شهرستانی که قرار می گیرند با توجه به سیاست های سازمان دانش آموزی فعالیت ها را مدیریت کنند.

وی خاطر نشان کرد: دانش آموزان علاوه بر آموزش مهارت های اجتماعی رشد شخصیتی پیدا می کنند که یکی از دستاورد های این اردو است و تا زمانی که شخصیت آن ها ارتقاء نیابد نمی توانیم از آنها بهره ببریم.

قائم مقام سازمان دانش آموزی گفت: دانش آموزان باید احساس کنند که سطح زندگی آن ها ارتقاء یافته و شخصیت آن ها متفاوت شده است تا بتوانند در اردو های مختلف شرکت و این اردو را با دستان خود مدیریت کنند.

وی یاد آور شد: یکی از افتخارات ما که از بدو تاسیس سازمان دانش آموزی اتفاق افتاده است حضور آیت الله سید حسن خمینی یادگار حضرت امام خمینی(ره) در اردوی ملی است.

روستایی ادامه داد: حضور آیت الله سید حسن خمینی نشان می دهد که سازمان دانش آموزی توانسته است جایگاه خود را در اجتماع و بین مسئولان عالی رتبه نظام باز کند ایشان خود یک شخصیت تشکیلاتی است و می دانند که سازمان دانش آموزی فعالیت هایی که انجام می دهد برای آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مفید است .

به گزارش روابط عمومی سازمان دانش آموزی، وی ادامه داد: ما فرزندان امامی هستیم که با مدیریت جوانان و نوجوانان توانست حکومت طاغوت را در هم شکسته و در دفاع مقدس در برابر دنیا ایستادگی کند و یادگار حضرت امام خمینی (ره) بر این موضوع واقف است که سازمان دانش آموزی اکنون در راه بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران گام بر می دارد و به همین منظور این سازمان را از بهترین نهادهای کشور قلمداد کرده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس