تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: بر اساس قانون تمامی کالاهای قاچاق مکشوفه به هیچ عنوان نباید در بازار داخلی بازتوزیع شوند و باید مورد امحاء و انهدام قرار گیرند که مسئولیت این کار بر عهده سازمان جمع آوری اموال تملیکی است. به گزارش خبرنگار ایلنا، قاسم خورشیدی، سخنگوی ستاد مبارزه […]

[ad_1]

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: بر اساس قانون تمامی کالاهای قاچاق مکشوفه به هیچ عنوان نباید در بازار داخلی بازتوزیع شوند و باید مورد امحاء و انهدام قرار گیرند که مسئولیت این کار بر عهده سازمان جمع آوری اموال تملیکی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، قاسم خورشیدی، سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص  اخباری مبنی بر احتمال امحاء خودروهای میلیاردی قاچاق گفت:  ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در امحاء شدن این خودروها تاکید دارد، چرا که اقدامی قانونی است.


خورشیدی تاکید کرد: طبق نظر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز خودروهای قاچاق مکشوفه که بحث آن در روزهای گذشته در رسانه‌ها مطرح شده است، بر اساس قانون باید مورد امحاء قرار بگیرند و بر اساس آیین‌نامه‌های جدید قانون کالاهای قاچاق مکشوفه، سازمان اموال تملیکی مسئول اصلی در این زمینه است و اگر کالای قاچاقی در بازار توزیع شود، مسئولیت آن با سازمان جمع‌آوری اموال تملیکی است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس