تاریخ انتشار: ۱۰ ارد ۱۳۹۵

ایلام – ایرنا – رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ایلام گفت: یکی از اراذل و اوباش استان و سارق مسلح در درگیری با ماموران پلیس دستگیر شد.

به گزارش‌‌‌‌‌به گزارش “گذارنیوز” به نقل از ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا گوهری اظهار کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی در ادامه رسیدگی به پرونده چندین فقره سرقت خودرو و موتور سیکلت سرنخ هایی از رد پای یکی از اراذل و اوباش شهر ایلام را به دست آوردند.
وی ادامه داد: پس از بررسی هی مقدماتی و محرز شدن فعالیت این فرد در امر سرقت خودرو و موتورسیکلت تلاش برای دستگیری متهم آغاز شد.
رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان ایلام تاکید کرد: با اشراف اطلاعاتی مخفیگاه این فرد شناسایی و گروه هایی از ماموران برای دستگیری او عازم شدند.
گوهری افزود: متهم که متوجه حضور ماموران در محل مخفیگاه خود شده بود با استفاده از سلاح گرم به سوی آنها شلیک کرد و قصد داشت از دست ماموران فرار کند که با اصابت ۲ گلوله، متهم مسلح زخمی و سپس دستگیر شد.
وی یادآور شد: از متهم علاوه بر یک قبضه کلت جنگی مقادیری مواد مخدر نیز کشف شد.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: دهها فقره سابقه شرارت، سرقت و تهیه و توزیع مواد مخدر در پرونده این فرد وجود دارد که با تشکیل پرونده جدید تحویل محاکم قضایی شد.
۶۱۱۹/۶۰۳۴

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس