تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده انتظامی خوی از دستگیری سارق حرفه‌ای با ۲۲ فقره سرقت از منازل خبر داد. به گزارش خبرگزاری ایلنا از خوی، سرهنگ اسفندیار احمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در خوی، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی افزود: ماموران با […]

[ad_1]

فرمانده انتظامی خوی از دستگیری سارق حرفه‌ای با ۲۲ فقره سرقت از منازل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از خوی، سرهنگ اسفندیار احمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در خوی، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.


وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق شدند سارق را شناسایی کنند، در استعلام‌های صورت گرفته مشخص شد متهم از سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار است.


این مقام انتظامی ادامه داد: پس از شناسایی مخفیگاه متهم، ماموران به صورت نامحسوس، وی را تحت نظر قرار داده و موفق شدند شب گذشته حین سرقت دستگیر کنند.


احمدی بیان داشت: متهم در بازجویی‌های پلیسی به ۲۲  فقره سرقت منازل در شهرستان خوی اعتراف کرد. در بازرسی از مخفیگاه متهم نیز مقداری از اموال سرقتی به ارزش تقریبی ۵۰۰ میلیون ریال کشف شد.


فرمانده انتظامی شهرستان خوی در پایان با اشاره به اینکه در این زمینه دو نفر مال‌خر نیز دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی، تحویل مقامات قضایی شدند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس