تاریخ انتشار: ۲۱ خرد ۱۳۹۵

– فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: عوامل سرقتهای مسلحانه از موسسات مالی اعتباری و بانکهای مشهد توسط پلیس دستگیر شدند.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
سردار بهمن امیری مقدم عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این سارقان از تیر پارسال تا خرداد امسال اقدام به شش فقره دستبرد مسلحانه به موسسات مالی اعتباری و بانکهای مشهد کرده بودند.
وی ادامه داد: در پی این سرقتها، با تحقیقات کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی دو عامل سرقت شناسایی شدند.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: تمامی سرقتها توسط مصطفی متولد ۱۳۷۱ و مسعود متولد ۱۳۶۵ هر دو متاهل با استفاده از موتورسیکلت و به صورت مسلحانه انجام شده است.
وی افزود: در چارچوب ردزنیهای اطلاعاتی این دو سارق طی دو روز اخیر در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر و از آنان یک قبضه اسلحه کلت کمری کشف شد.
سردار امیری مقدم ادامه داد: متهمان ۱۴ خرداد پارسال از موسسه مالی اعتباری فرشتگان واقع در بلوار معلم شهر مشهد نخستین سرقت را انجام داده بودند. شش روز بعد به شعبه بانک تجارت در بلوار شریعتی و نیز هفتم مرداد پارسال به موسسه مالی اعتباری افضل توس مشهد دستبرد زدنده بودند.
این افراد ۱۲ شهریور پارسال نیز از شعبه بانک سینا واقع در بلوار معلم مشهد سرقت مسلحانه کردند.
وی گفت: سارقان همچنین ششم خرداد جاری اقدام به سرقت از موسسه مالی اعتباری افضل توس شعبه علیمردانی واقع در سیمتری طلاب مشهد کردند که نافرجام بود.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: تحقیقات از این متهمان همچنان ادامه دارد.
۱۹۰۶/۱۸۵۸

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس