تاریخ انتشار: ۰۸ خرد ۱۳۹۵

– فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری هشت سارق مسلح ۳۱۲ راس دام در کمتر از ۲۴ ساعت در این استان خبر داد.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی ناجا، سردار مهدی محمودی اظهار کرد: به دنبال وقوع سرقت مسلحانه از ۳۱۲ راس احشام یک واحد دامداری در یکی از روستاهای حوالی آزاد راه قزوین – تهران، موضوع با تشکیل کارگروهی ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قزوین قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران با تحقیق گسترده و بررسی های فنی، به سه نفر در این رابطه مظنون و پس از شناسایی مخفیگاه آنان در شهرستان های شهریار و اسلامشهر، طی اقدامی مشترک با پلیس استان البرز و هماهنگی با مقام قضایی درصدد دستگیری آنان برآمدند.
سردار محمودی خاطرنشان کرد: کارگروه ویژه پلیس آگاهی استان در تحقیق میدانی خود تعدادی لاشه از دام های ذبح شده احشام مسروقه را کشف و در عملیاتی غافلگیرانه، پنج سارق سابقه دار را در یکی از شهرستان های استان تهران دستگیر کردند.
به گفته وی، یکی از سارقان در بازجویی فنی پلیس به سرقت مسلحانه ۳۱۲ راس احشام اعتراف و با بیان محل اختفا سلاح گرم و کامیون به کارگیری شده در سرقت، سه تن از همدستانش را نیز به پلیس معرفی کرد.
فرمانده انتظامی استان قزوین ادامه داد: طی عملیات جداگانه پلیس، دو منزل مسکونی متهمان دیگر این پرونده مورد بازرسی قرار گرفت که در نتیجه آن نیز سه سارق دیگر که در این سرقت مشارکت داشتند، دستگیر شدند.
رئیس پلیس راهور استان قزوین نیز از توقیف یک دستگاه خودرو سواری ال ۹۰ با بیش از ۳۲ میلیون ریال خلافی خبر داد.
سرهنگ محمدرضا محمدی افزود: در راستای کنترل و برخورد با رانندگان پرخطر که تهدیدی برای نظم ترافیکی و آسایش مردم و آرامش معابر محسوب می شوند، کارکنان پلیس راهور قزوین یک دستگاه سواری ال ۹۰ را جهت کنترل مدارک متوقف کردند.
وی اضافه کرد: با بررسی های به عمل آمده از سوابق موجود، مشخص شد این خودرو دارای ۹۱ فقره تخلف و ۳۲ میلیون و ۱۵۰ هزار ریال خلافی پرداخت نشده بوده که بلافاصله خودرو توقیف و برای ادامه مراحل قانونی روانه پارکیگ شد.
رئیس پلیس راهور استان قزوین تاکید کرد: مهمترین تخلف های حادثه ساز این خودرو، سرعت غیرمجاز و توقف در حریم میادین و تقاطع ها بوده که از طریق مرکز کنترل ترافیک (مانیتورینگ) ثبت شده است.
سرهنگ محمدی در پایان رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را ضامن سلامت و پیشگیری از حوادث رانندگی دانست و تصریح کرد: قانون مندی رانندگان، پلیس را در تامین امنیت ترافیکی یاری خواهد کرد.
۸۰۵۴

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس