تاریخ انتشار: ۱۹ ارد ۱۳۹۵

– فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف شش فقره سرقت طلای کودکان در شهرستان های بیرجند و قاینات و دستگیری دو متهم در این ارتباط طی ۴۸ ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ مجید شجاع، گفت: با اعلام یک فقره سرقت طلای کودکان در شهرستان قاینات و پنج فقره سرقت در بیرجند با همان شیوه و شگرد، تیم های ویژه اطلاعاتی و عملیاتی برای دستگیری سارقان فعال شدند.
وی افزود: پرونده در اختیار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت و با توجه به این که سرقت ها مشابه بوده ظن ماموران به اینکه سارق یا سارقان بومی نبودند شدت گرفت.
وی ادامه داد: با اقدامات فنی و پلیسی تیم گشت ویژه یگان امداد شهرستان نهبندان یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ را که در حال عبور به سمت زاهدان بود شناسایی و خودرو را متوقف کردند.
شجاع افزود: در بازرسی از این خودرو مقداری از طلای سرقتی کشف شد که راننده و سرنشین خودرو دستگیر و به پلیس آگاهی نهبندان منتقل شدند.
وی بیان کرد: متهمان دستگیر شده توسط مالباختگان شناسایی شدند و در بازجویی پلیس به شش فقره سرقت طلای کودکان اعتراف کردند.
وی با اشاره به اینکه متهمان با دستور مقام قضایی روانه زندان شدند گفت: شهروندان از پوشیدن زیورآلات قیمتی هنگام تردد کودکان در معابر، بوستان‌ها و مکان های عمومی و مذهبی خوداری کنند.
۶۰۵۴

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس