تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از دستگیری سارقان حرفه‌ای با ۳۰۶ فقره سرقت منزل در شهرستان ماکو و تهران خبر داد. به گزارش ایلنا، سردار ناصر اصلانی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در ماکو، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت. وی ادامه داد: ماموران […]

[ad_1]

فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از دستگیری سارقان حرفه‌ای با ۳۰۶ فقره سرقت منزل در شهرستان ماکو و تهران خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار ناصر اصلانی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در ماکو، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.


وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق شدند سارقان را شناسایی کنند، در استعلام‌های صورت گرفته مشخص شد که متهمان از سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار هستند.


این مقام انتظامی ادامه داد: پس از شناسایی مخفی‌گاه متهمان، ماموران به صورت نامحسوس، آنها را تحت نظر قرار داده و شب گذشته حین سرقت دستگیر کردند؛ همچنین در این زمینه یک دستگاه پژو پارس توقیف شد.


اصلانی با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی‌های پلیسی به ۶ فقره سرقت منزل در ماکو و ۳۰۰ فقره در دیگر شهرستان‌های این استان و همچنین تهران اعتراف کردند، افزود: عمده سرقت‌های این باند طلا و وجوه نقد بوده است.


فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: در این زمینه چهار متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی، تحویل مقام‌های قضائی شدند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس