تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1]  رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سه سارق منزل در شیراز و کشف ۴۵ فقره سرقت از آنها خبر داد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از خبر جنوب سرهنگ سیروس حیدری گفت: ماموران کلانتری ۱۹ بوستان شیراز به ۶ نفر که در یکی از خیابان های جنوبی شیراز در یک ساختمان نیمه کاره […]

[ad_1]

 رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سه سارق منزل در شیراز و کشف ۴۵ فقره سرقت از آنها خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از خبر جنوب سرهنگ سیروس حیدری گفت: ماموران کلانتری ۱۹ بوستان شیراز به ۶ نفر که در یکی از خیابان های جنوبی شیراز در یک ساختمان نیمه کاره جوشکاری می کردند و مقادیری طلا و جواهرات را در کیف خود نگهداری می کردند مظنون و آنها را دستگیر کردند.
او با بیان اینکه متهمان دستگیر شده در تحقیقات اولیه عنوان کردند که قصد انتقال طلا ها به خارج از استان را داشتند، گفت: متهمان جهت ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی استان منتقل شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: در بررسی سوابق متهمان مشخص شد یکی از آنها از افراد سابقه دار می باشد و در ادامه تحقیقات سه نفر از متهمان دستگیر شده که اهل و ساکن یکی از استان های واقع در غرب کشور بودند، به سرقت طلاها از منازل واقع در شمال غرب شهرستان شیراز اقرار کردند.
سرهنگ حیدری افزود: این سه سارق در تحقیقات به عمل آمده به ۴۵ فقره سرقت منزل به روش بالکن روی، جک زنی، توپی زنی و یا سرقت از طریق نورگیر و سرقت وجه نقد، طلاجات، دوربین و گوشی تلفن همراه در سطح شهرستان شیراز اقرار کردند و گفتند؛ دو سال قبل به عنوان کارگر جوشکاری به شیراز آمده و روزها به کار جوشکاری مشغول بودیم و شبانه با خودروهای ۴۰۵ و پارس به سطح شهر می آمدیم و پس از شناسایی منازل خالی از سکنه خصوصا آپارتمان ها در شمال غرب شهرستان شیراز دست به سرقت می زدیم.

او با اشاره به بازسازی صحنه های سرقت،گفت: بیش از ۳۵ نفر از شکات شناسایی و متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شده اند.
هشدارهای پلیس :
پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی فارس در همین رابطه و در جهت پیشگیری از سرقت منزل هشدارها و توصیه هایی به شهروندان ارائه داد:
• حتی الامکان از خالی گذاشتن منزل خودداری کنید.
• در صورت رفتن به مسافرت سعی کنید منزل خود را به اشخاص قابل اطمینان بسپارید.
• حتما درب های ورودی را به سیستم های قابل اطمینان مجهز کنید.
• وجود هرگونه موارد مشکوک را در اطراف منزل ، محله … را جدی گرفته و به نیروی انتظامی ، پلیس ۱۱۰ اطلاع دهید
• نسبت به تعویض قفلهایی که کلید یدکی آنها مفقود شده اقدام کنید.
• پول نقد به مقدار زیاد در منزل نگهداری نکنید.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما
  1. درب ضد دیلم مرد نگهبان بذارید جلوی خونه هاتون، ضمانت داره اگر سارقی تونست وارد بشه کل خسارت را پرداخت میکنه.

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس