تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش‌خبرنگار ایلنا در البرز، داریوش بیات‌نژاد با بیان این مطلب در مراسم جشن واگذاری ۷۳۵  واحد مسکن معلولین این استان در باشگاه میلاد کرج گفت: توانایی‌اقشار مختلف و اقدامات حمایتی– توانبخشی، در راستای تحقق سیاست های کلان اقتصادی مقاومتی در این سازمان پیگیری می شود. وی در ادامه با بیان این […]

[ad_1]

به گزارش‌خبرنگار ایلنا در البرز، داریوش بیات‌نژاد با بیان این مطلب در مراسم جشن واگذاری ۷۳۵  واحد مسکن معلولین این استان در باشگاه میلاد کرج گفت: توانایی‌اقشار مختلف و اقدامات حمایتی– توانبخشی، در راستای تحقق سیاست های کلان اقتصادی مقاومتی در این سازمان پیگیری می شود.


وی در ادامه با بیان این که استان البرز محرومیت های مختلفی در بخش‌های مختلف دارد با اشاره به موقعیت ویژه جغرافیایی و اجتماعی البرز در سطح کشور خاطرنشان کرد: نیمی از مشکلات کشور در البرز تجمیع شده است از این روی برای حل معضلات و مشکلات اجتماعی البرز می بایست با نگاه فرا استانی و ملی نگریست.


وی در ادامه با بیان این که در سال اقتصاد مقاومتی مولفه هایی نظیر رشد اقتصادی، اشتغال و ارتقاء رفاه عمومی می بایست مورد توجه قرار گیرد بر لزوم استفاده از توان و ظرفیت بخش خصوصی و سازمان های مردم نهاد برای توسعه و بهبود شرایط اقتصادی و معیشتی کشور تاکید کرد.


داریوش بیات نژاد با بیان این که ساخت مسکن برای مددجویان اولویت فعالیت های سازمان بهزیستی کشور است گفت: با توجه به این که در دولت قبل کمتر از ۲۰۰  واحد مسکونی تحویل مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی شد، خوشبختانه از سال نخست دولت یازدهم تاکنون ۲۰۰۰ واحد مسکونی تحویل مددجویان تحت پوشش سازمان متبوع شده است.


وی در ادامه با بیان این که این واحدهای مسکونی آماده به تحویل در طول مدت ۹ ماه گذشته ساخته شده است از ساماندهی ۴۵۰۰ واحد در  البرز خبر داد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس