تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در دورافتاده‌ترین روستای تکاب مدرسه‌ای با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال برای دانش‌آموزان این روستا می‌سازد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری الف ، مدیر آموزش و پرورش تکاب از ساخت مدرسه‌ برکت در دورترین روستای تکاب خبر داد و […]

[ad_1]

مدرسه د ورافتاده

بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در دورافتاده‌ترین روستای تکاب مدرسه‌ای با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال برای دانش‌آموزان این روستا می‌سازد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری الف ، مدیر آموزش و پرورش تکاب از ساخت مدرسه‌ برکت در دورترین روستای تکاب خبر داد و اظهار داشت: کلنگ ساخت مدرسه‌ای در روستای عربشاه اوریات توسط بنیادبرکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت اما (ره) با مساحت ۳۰۰۰ مترمربع و در ۳ کلاس درس با زیربنای ۱۲۰ مترمربع زده شد.

یحیی علی‌پناه عنوان کرد: این مدرسه با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال در زمین اهدایی اهالی روستا با سرمایه گذاری بنیاد برکت ساخته می شود.

او با اشاره به این که روستای عربشاه اوریات در ۶۰ کیلومتری شهر تکاب قرار دادرد، تصریح کرد: این مدرسه به منظور بهره‌مندی دانش‌آموزان این روستای محروم تأمین می‌شود و تلاش می‌کنیم پیش از آغاز بارش‌های زمستانی به بهره‌برداری برسد.

مدیر آموزش و پرورش تکاب با اشاره به احداث آموزشگاه بنیاد برکت در ورودی روستای عربشاه اوریات بیان کرد: هم‌زمان با احداث ساختمان آموزشگاه، دیوار حیاط آن نیز احداث می‌شود و دانش‌آموزان می‌توانند در شرایطی کاملاً ایده‌آل از فضای کامل بازی و تجهیزات مناسب آموزشی دبستان در طول ایام تحصیل بهره مند شوند.

۷۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس