تاریخ انتشار: ۲۵ ارد ۱۳۹۴

عربستان سعودی در طرح های سلاح های هسته ای پاکستان سرمایه گذاری کرده است. به گزارش گذارنیوز به نقل از چندین منبع گزارش داد که عربستان سعودی در طرح های سلاح های هسته ای پاکستان سرمایه گذاری کرده است. در حالی که این تلاش عربستان اغلب در چارچوب مقابله با برنامه هسته ای ایران مطرح […]

عربستان سعودی در طرح های سلاح های هسته ای پاکستان سرمایه گذاری کرده است.
بی بی سی
به گزارش گذارنیوز به نقل از چندین منبع گزارش داد که عربستان سعودی در طرح های سلاح های هسته ای پاکستان سرمایه گذاری کرده است.

در حالی که این تلاش عربستان اغلب در چارچوب مقابله با برنامه هسته ای ایران مطرح بوده است ، اکنون این امکان وجود دارد که سعودی ها بتوانند به سرعت چنین سلاح هایی را مستقر کنند.

یکی از تصمیم گیرندگان ارشد ناتو پیشتر در امسال به بی بی سی گفت وی اطلاعاتی را مشاهده کرده است که سلاح های هسته ای که از طرف عربستان در پاکستان ساخته شده اند اکنون آماده تحویل هستند.

آموس یادلین فرمانده پیشین اطلاعات نظامی اسرائیل ماه گذشته در کنفرانسی در سوئد گفت:«اگر ایران به بمب هسته ای دست پیدا کند ، سعودی ها یک ماه هم صبر نخواهند کرد. آنها قبلا پول بمب را پرداخت کرده اند. عربستانی ها به پاکستان می روند و آنچه می خواهند همراه با خود خواهند آورد.»

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس