تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

نخست وزیر هند از ساخت بیش از ۲۰ میلیون توالت در این کشور خبر داد. به گزارش ایسنا، «نارندرا مودی» امروز (دوشنبه) اعلام کرد که دولتش بیش از ۲۰ میلیون توالت احداث کرده و به هزاران روستا برق‌رسانی کرده است. مودی در اوت سال ۲۰۱۴ در اولین سخنرانی خود متعهد شده بود که در مدت […]نخست وزیر هند از ساخت بیش از ۲۰ میلیون توالت در این کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، «نارندرا مودی» امروز (دوشنبه) اعلام کرد که دولتش بیش از ۲۰ میلیون توالت احداث کرده و به هزاران روستا برق‌رسانی کرده است.

مودی در اوت سال ۲۰۱۴ در اولین سخنرانی خود متعهد شده بود که در مدت چهار سال برای هر خانوار یک سرویس بهداشتی ساخته شود و هر خانه در سراسر دومین کشور پرجمعیت جهان به برق و توالت مجهز گردد.

وی در سخنرانی جدید خود گفت: امروز می تواند بگویم که در چنین مدت کوتاهی در روستاهای هند بیش از ۲۰ میلیون توالت ساخته شده است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، بررسی یونیسف حاکی از آن است که اجابت مزاج در فضای باز یکی از مشکلات اصلی در حوزه بهداشت و سلامت در هند است و تقریبا ۵۹۴ میلیون نفر یعنی نزدیک به نیمی از جمعیت این کشور در فضای باز اجابت مزاج می‌کنند.

انتهای پیاممنبع:ایسنا

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس