تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور از ساخت آزادراه ۶۰۰ کیلومتری عشق‌آباد- ترکمن‌آباد به دست مهندسان ایرانی خبر داد. به گزارش ایسکانیوز ، علی نورزاد اظهار کرد: وزیر راه و شهرسازی به عنوان نماینده ایران به منظور توافق بر سر احداث آزادراه عشق‌آباد- ترکمن آباد با مدیریت شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل […]

[ad_1]

راه و شهر سازی

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور از ساخت آزادراه ۶۰۰ کیلومتری عشق‌آباد- ترکمن‌آباد به دست مهندسان ایرانی خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز ، علی نورزاد اظهار کرد: وزیر راه و شهرسازی به عنوان نماینده ایران به منظور توافق بر سر احداث آزادراه عشق‌آباد- ترکمن آباد با مدیریت شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و استفاده از توان پیمانکاران و مشاوران ایرانی به ترکمنستان سفر کرد.

وی یادآور شد: بر این اساس مقرر شد پیشنهاد‌های طراحی و گزینه‌های ساخت آزادراه عشق‌آباد- ترکمن‌آباد از سوی شرکت ساخت و توسعه به طرف ترکمن طی یک ماه آینده ارائه و با بررسی آن نتیجه نهایی اعلام شود.

وی افزود: تاکید ما بر این است تا این آزادراه توسط شرکت‌های توانمند راهسازی ایرانی اجرایی شود و طرف ترکمن قول مساعدت در تسریع روند اجرای این پروژه را نیز داده است.

مدیرعامل شرکت ساخت درباره پل سرخس- سرخس نیز گفت: این پروژه ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و مدارک و مستندات مالی به منظور پرداخت سهم طرف ترکمن ارائه و مقرر شده در صورت پرداخت سهم مشارکت تا پایان سال ۹۵ به بهره‌برداری برسد.

۶۰۵/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس