تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۴

رییس پلیس پایتخت از کشف قریب به ۲۰ هزار دستگاه انواع گوشی‌های تلفن همراه قاچاق از ابتدای سالجاری تاکنون خبر داد. به گزارش گذارنیوز  سردار حسین ساجدی نیا  در تشریح جزئیات این خبر گفت: با توجه به تاکیداتی که در حوزه مبارزه با قاچاق وجود دارد و در راستای برخورد با قاچاقچیان کالا و به […]

رییس پلیس پایتخت از کشف قریب به ۲۰ هزار دستگاه انواع گوشی‌های تلفن همراه قاچاق از ابتدای سالجاری تاکنون خبر داد.

سردار حسین ساجدی نیا

به گزارش گذارنیوز  سردار حسین ساجدی نیا  در تشریح جزئیات این خبر گفت: با توجه به تاکیداتی که در حوزه مبارزه با قاچاق وجود دارد و در راستای برخورد با قاچاقچیان کالا و به ویژه گوشی تلفن همراه ماموران پلیس‌های تخصصی تهران بزرگ از جمله پلیس آگاهی، پلیس امنیت، پلیس اماکن و … موفق شدند در چندین عملیات بیش از ۱۹ هزار دستگاه انواع گوشی تلفن همراه قاچاق را از ابتدای سالجاری تاکنون در نقاط مختلف پایتخت کشف و ضبط کنند.

ساجدی نیا با اشاره به عملیات اخیر پلیس برای برخورد با قاچاق تلفن همراه گفت: در جدید ترین عملیات ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ موفق شدند از دو خودرو بیش از ۳۸۰۰ دستگاه انواع گوشی موبایل قاچاق را کشف و ضبط کنند.

وی با بیان اینکه در این رابطه دو تن نیز دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند، گفت: برای این افراد پرونده‌ای تشکیل شد و روانه دادسرا شدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ به شهروندان قول دادکه اجرای چنین طرح‌هایی ادامه داشته باشد و خطاب به سودجویان و قاچاقچیان گفت: طرح برخورد با قاچاق کالا از سوی پلیس پایتخت به جد و مستمر در حال پیگیری است و چنین افرادی دیر یا زود دستگیر خواهند شد.

چندی پیش نیز پلیس پایتخت بیش از ۱۳۰ تن انواع پوشاک قاچاق را کشف و ضبط کرده بود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس