تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دیبر کل کانون نهادهای سرمایه گذاری بورس گفت: مسلما ساماندهی به اوضاع بورس از عهده یک فرد خارج است و قول‌ها و وعده‌های همه مدیران هم تا کنون عملی نشده و عزم جدی‌تری را می‌طلبد. بهروز خدارحمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص وضعیت این روزهای بورس اظهار داشت: در کوتاه مدت و […]

[ad_1]

دیبر کل کانون نهادهای سرمایه گذاری بورس گفت: مسلما ساماندهی به اوضاع بورس از عهده یک فرد خارج است و قول‌ها و وعده‌های همه مدیران هم تا کنون عملی نشده و عزم جدی‌تری را می‌طلبد.

بهروز خدارحمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص وضعیت این روزهای بورس اظهار داشت: در کوتاه مدت و تا زمانی که اوضاع و احوال اقتصادی بهبود نیافته، نمی‌توان توقع معجزه از بورس را داشت.


وی افزود: بورس نیز متاثر از سایر مسائل اقتصادی است و اتفاقات در کل اقتصاد و صنایع کشور در بورس اثرگذار است.


خدارحمی در پاسخ به این پرسش که آیا تغییرات مدیریتی در بورس بر مثبت شدن شرایط تاثیرگذار خواهد بود یا خیر؟ ، گفت: با آمدن و رفتن یک نفر نمی‌توان انتظار داشت همه مسائل و مشکلات یک شبه حل شود و بلافاصله شاهد اثرات مثبت بر بورس باشیم.


دیبر کل کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران تصریح کرد: مسلما ساماندهی به اوضاع بورس از عهده یک فرد خارج است و قول‌ها و وعده‌های همه مدیران هم تاکنون عملی نشده و عزم جدی‌تری را می‌طلبد.


خدارحمی با بیان اینکه زیرساخت‌ها برای رونق بورس فراهم نیست، افزود: تردیدی نیست که برای رسیدن به وضعیت مطلوب باید در ابتدا شرایط آن فراهم شود. 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس