تاریخ انتشار: ۱۳ اسف ۱۳۹۳

آقایان رسایی،بذر پاش، کوچک زاده و…. چاره ای جز اعلام جنگ زرگری ندارند، چگونه می خواهند؛بگویند ما منظورمان هم صدایی با تلاویو نبوده است  به گزارش گذارنیوز صحبت های صریح و روشنگرانه رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در تالار وزارت کشور به مزاج مخالفان آتشین و منتقدان تندروی دولت خوش نیامده و واکنش های تند […]

آقایان رسایی،بذر پاش، کوچک زاده و…. چاره ای جز اعلام جنگ زرگری ندارند، چگونه می خواهند؛بگویند ما منظورمان هم صدایی با تلاویو نبوده است

زیبا کلام

 به گزارش گذارنیوز صحبت های صریح و روشنگرانه رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در تالار وزارت کشور به مزاج مخالفان آتشین و منتقدان تندروی دولت خوش نیامده و واکنش های تند و عجولانه ای در مقابل صحبت های آیت الله رفسنجانی به منصه ظهور رسیده است اما خالی از لطف نیست اگر برای همگان روشن شود مخالفان برای چه از تریبون مجلس برای تشنج افکار عمومی استفاده میکنند!
حمید رسایی نماینده مجلس و عضو جبهه پایداری عصر سه شنبه در پاسخ به سخنان آیت الله هاشمی رفسنجانی طی تذکری در صحن علنی مجلس عنوان کرد: ” آیا ما با نتانیاهو همنوا شده‌ایم یا کسانی که در کودتای فتنه سال ۸۸ با آنها همراه شدند و در جریان ضد سوریه دقیقاً اتهاماتی را که غرب به بشار اسد می‌زد را تکرار کردند؟ ”
صادق زیبا کلام، کارشناس مسائل سیاسی و استاد دانشگاه تهران در مورد روند مذاکرات و تفاوت رویکردهای دو دولت و واکنش تندروها در این زمینه به برنا، گفت: یکی از بزرگترین ظلم ها و جفاهایی که در دولت قبلی به منافع ملی کشور شد، بهره برداری سیاسی، ایدئولوژیک از موضوع هسته ای بود و متاسفانه اصولگرایان به ریاست آقای احمدی نژاد به جای هدایت کردن برنامه هسته ای به سمت و سوی منافع ملی کشور، متاسفانه از پرونده هسته ای به عنوان عاملی برای آمریکا ستیزی و غرب زدگی استفاده کردند و حاصل این ستیزه بی مورد، آسیب ها و ضربات مهلکی بود که در قالب قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل علیه جمهوری اسلامی ایران و ایجاد تحریم های سنگین علیه ایران در سه سال آخر ریاست احمدی نژاد متبلور شد و از طرفی باعث شیوع بیش از حد رکود و فساد و نیز ور شکستگی بسیاری از بنگاه های اقتصادی در کشور شد.
زیبا کلام در ادامه افزود: این دست آوردها حاصل سیاست های هسته ای آقای احمدی نژاد بود، حال آنکه دولت اعتدال سیاست های جدید و راهکار های کارآمدی را در مسئله هسته ای ایران اعمال کرده است و در مسیر اعتماد سازی پیش می رود، متاسفانه دوستداران دولت بهار در جبهه پایداری به جای عذر خواهی به خاطر ناکارآمدی و شکست در پرونده هسته ای و به خاک و خون کشیدن شرایط اقتصادی کشور طلبکارانه رفتار می کنند و به طوری جبهه می گیرند که در زمان مذاکرات هسته ای در زمان دولت مهر ورز به نفع منافع ملی ایران قدم برداشته شد. متاسفانه دلواپسان، دلواپسی خود را در جهت خواسته های نتانیاهو همراه کرده اند. زمانی که جمهوری خواهان و تلاویو خواستار توافق میان کاخ سفید و پاستور نیستند، در داخل کشور هم برخی از افراد ناخواسته با خواسته های نتانیاهو همراه شده اند. آن ها دلواپس و ناراحت به وجود آمدن توافق هستند و دوست دارند رشد منفی اقتصادی سیر صعودی خود را همچون دولت دهم حفظ کند .
با کمال تاسف کسانی که جز به محو جمهوری اسلامی ایران رضایت نمی دهند سلطنت طلب ها، صیهونیست ها و جمهوری خواهان کنگره هستند که تنها وجه اشتراکشان سرنگونی نظام منسجم جمهوری اسلامی است. بنابر این وقتی به موفقیت نظام نگاه میکنند و می بینند که جمهوری اسلامی به آرمان های خود نزدیک می شود باعث ترس روز افزون دشمنان نظام می شود اما جای تعجب است که چرا دلواپسان به هم صدایی با نتانیاهو پرداخته اند! این ناراحتی باعث شده تا ناخواسته باعث به وجود آمدن خنده بر چهره دشمنان ایران شوند.
زیبا کلام در ادامه در مورد صحبت های دیروز در صحن مجلس ابراز کرد: آقایان رسایی،بذر پاش، کوچک زاده و سایر دوستاران احمدی نژاد چاره ای جز اعلام جنگ زرگری ندارند، چگونه می خواهند از جایگاهی که در آن قرار گرفتند رهایی یابند و بگویند ما منظورمان هم صدایی با تلاویو نبوده است!

 


نظر شما

نام :
پست الکترونیکی :
نظر شما :

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس