تاریخ انتشار: ۳۰ بهم ۱۳۹۴

باتوجه به رد صلاحیت های گسترده بهترین لیستی که می توانست بسته شود همین لیست فعلی است.

به گزارش “گذارنیوز”  صادق زیبا کلام  در رابطه با لیست ائتلاف اصلاح طلبان و دیگر حامیان دولت در تهران گفت: لیست اصلا ح طلبان در تهران خوب و منسجم بسته شده است و باید در چند روز آینده، رهبران و فعالان اصلاح طلب مانند انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ تمام سعی و تلاش خود را بکنند که افرادی را که هنوز تصمیم به حضور در انتخابات نگرفته اند، به پای صندوق ها بکشانند.

وی افزود: باتوجه به رد صلاحیت های گسترده بهترین لیستی که می توانست بسته شود همین لیست فعلی است.

اگر مردم به صحنه بیایند،نتیجه ۹۲ تکرار می شود

استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران ادامه داد: حامیان اصولگرایان پای صندوق می آیند واین بخشی از طرفداران اصلاح طلبان هستند که هنوز مردد اند و تصمیم بر عدم شرکت در انتخابات دارند بنابراین باید این افراد را به رای دادن تشویق کرد. اگر این امر محقق شود، اتفاقی مانند ۲۴ خرداد ۹۲ خواهد افتاد.

اگر رای ندهیم، تندروها با آرا کم به مجلس می روند

این فعال سیاسی در رابطه با ساز  کار تشویق مردم به رای دادن گفت: باید به مردم گفته شود  که اگر مشارکت نکنید و رأی ندهید، تندرو ها با ۱۰، ۱۵ درصد آراء مانند انتخابات مجلس نهم در تهران وارد مجلس می شوند و اگر مردم رای ندهند این اتفاق تکرار خواهد شد.

زیبا کلام در رابطه با حربه های تبلیغاتی که از سوی رقبای اصلاح طلبان استفاده می شود گفت: جناح رقیب از هر حربه ای استفاده می کند و می خواهد که لیست اصلاح طلبان رأی نیاورد. بنابراین باید کسانی که برای لیست اصلاح طلبان فعالیت می کنند به این مسائل هم بپردازند و پاسخ دهند.

وی درپایان گفت: محافظه کاران نشان دادند که برای کسب و حفظ قدرت خود در مجلس در استفاده از شیوه های غیر اخلاقی هیچگونه ابایی ندارند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس