تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] در حالی که به روزهای پایانی المپیک ریو نزدیک می شویم رقابت ها با بیشترین حساسیت پیگیری می شود و همین موضوع به جذابیت لحظات مختلف رقابت ها افزوده است. روز دوازدهم المپیک ریو نیز برگزار شد و به مانند تمام روزهای پیشین لحظات زیبایی را پدید آورد، لحظاتی که از چشم عکاسان حاضر […]

[ad_1]

در حالی که به روزهای پایانی المپیک ریو نزدیک می شویم رقابت ها با بیشترین حساسیت پیگیری می شود و همین موضوع به جذابیت لحظات مختلف رقابت ها افزوده است.

روز دوازدهم المپیک ریو نیز برگزار شد و به مانند تمام روزهای پیشین لحظات زیبایی را پدید آورد، لحظاتی که از چشم عکاسان حاضر حاضر در قابت ها دور نماند. 

به گزارش “ورزش سه”، در حالی که به روزهای پایانی المپیک ریو نزدیک می شویم رقابت ها با بیشترین حساسیت پیگیری می شود و همین موضوع به جذابیت لحظات مختلف رقابت ها افزود. لحظاتی که از نگاه عکاسان پنهان نماند تا تصاویر زیبایی پدید بیاید. 

* در رقابت های دوچرخه سواری هواداران کلمبیایی ناظر رقابت ماریانا پایون، ورزشکار هم وطن خود هستند. 

 

 

* یکی از به یادماندنی ترین لحظات تاریخ المپیک توسط اوسین بولت، او در رقابت ماقبل فینال و در حالی که به راحتی در حال معرفی کردن خود به عنوان نفر اول بود با لبخندی عجیب خود را به خط پایان رساند. 

 

 

* یکی از تلخ ترین لحظات کاروان آمریکایی های حاضر در المپیک، لحظه ای که جاستین گاتلین نتوانست به فینال دوی ۲۰۰ متر راه پیدا کند و از دور مسابقات حذف شد. 

 

 

* لائورا دادویگ، والیبالیست آلمانی اینگونه شادی حاصل از کسب مدال طلای المپیک را اینگونه با هواداران تقسیم می کند. 

 

 

* ما لانگ، پینگ پنگ باز چینی پس از قهرمانی در مسابقات تیمی بر میز پینگ پنگ بوسه می زند. 

 

 

* تکواندوکار آذربایجانی در لحظه ای که ثبت شد به دفع ضربه ورزشکار چینی می پردازد. 

 

 

* شاختاران گیاسوف، بوکسور ازبکستانی در فینال وزن ۶۹ کیلوگرم به تجدید قوا می پردازد. 

 

 

* هانا میلز و سالکیا لارک، دو قایقران بریتانیایی در حال استراحت هستند. رقابت هایی که در دریای مارینا ویلودیا برگزار می شود.

 

* تماشگران دومیدانی که از صبح صندلی های ورزشگاه را اشغال کرده بودند در انتظار آغاز رقابت ها به سر می برند.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس