تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سهام هشتمین شرکت تازه وارد فرابورسی در معاملات روز جاری ۲۵۰ تومان کشف قیمت و سهمیه معامله گران آنلاین مشخص شد. به گزارش ایسکانیوز، در پی عرضه اولیه سهام ۷ شرکت فرابورسی کاغذ پارس، سرمایه مسکن الوند، حمل و نقل پارسیان، انرژی امید تابان هور، سرمایه گذاری توسعه گوهران امید، آتیه داده پرداز و […]

[ad_1]

فرابورس

سهام هشتمین شرکت تازه وارد فرابورسی در معاملات روز جاری ۲۵۰ تومان کشف قیمت و سهمیه معامله گران آنلاین مشخص شد.

به گزارش ایسکانیوز، در پی عرضه اولیه سهام ۷ شرکت فرابورسی کاغذ پارس، سرمایه مسکن الوند، حمل و نقل پارسیان، انرژی امید تابان هور، سرمایه گذاری توسعه گوهران امید، آتیه داده پرداز و دامداری تلیسه نمونه از ابتدای امسال، در معاملات روز جاری هشتمین شرکت تازه وارد فرابورسی با نماد «زگلدشت» ضمن عرضه اولیه ۱۰ درصدی سهام و کشف قیمت ۲۵۰۰ ریالی وارد بازار دوم معاملات فرابورس شد.

در حالی ۲۰ میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در بازار معاملاتی فرابورس عرضه شده که از این تعداد ۱۰ میلیون سهم جهت عرضه توسط کارگزاران و در فرآیند کشف قیمت و ۱۰ میلیون سهم دیگر نیز به قیمت کشف شده برای معامله گران آنلاین در نظر گرفته شده است.

همچنین محدودیت خرید هر کارگزاری با تمام شعب ۱۰۰ هزار سهم است و به صندوق های سرمایه گذاری هم هیچ سهمیه ای اختصاص نیافته است.

بر اساس اعلام مدیریت عملیات بازار و اعضای فرابورس، ۱۰ میلیون سهم شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در نماد «زگلدشت۱» رأس ساعت ۱۲:۴۰ به قیمت کشف شده ۲۵۰۰ ریال با سهمیه در نظر گرفته شده برای هر یک از معامله گران بر خط حداکثر ۴۰۰ سهم صرفاً جهت خرید توسط معامله گران آنلاین بازگشایی خواهد شد.

بنابراین گزارش، این شرکت ۲۰ میلیارد تومانی از سال ۷۹ تاسیس و از سال ۹۱ در زمینی به مساحت ۳۰ هکتار در اصفهان با توان نگهداری ۵۰۰۰ راس دام و ۲۵۰۰ گاو مولد شیری راه اندازی شده است. تولید روزانه شیر در این شرکت ۱۰۰ تن بوده و سالانه ۲۳۰۰ راس گوساله های نر و ماده در این گاوداری متولد می شوند.

این شرکت دارای ۱۴۳ نیروی انسانی بوده و سود هر سهم سال مالی اسفند ۹۴ را ۶۲۵ ریال اعلام کرده است. همچنین این شرکت روز جاری با افشای اطلاعات با اهمیت سود جدید سال مالی جاری را با توجه به واگذاری زمین به سهامدار عمده مبلغ ۱۹۹ ریال اعلام کرد.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس