تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] در ادامه برگزاری بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو، یک ورزشکار انگلیسی در ریو مورد حمله مسلحانه قرار گرفت. به گزارش ایلنا، سایت نشریه انگلیسی «گاردین» در گزارشی اختصاصی خبر داد، یکی از اعضای کاروان المپیکی بریتانیا که برای گردش به داخل شهر ریودوژانیرو رفته بود، سه‌شنبه شب (به وقت محلی برزیل) مورد زورگیری مسلحانه قرار […]

[ad_1]

در ادامه برگزاری بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو، یک ورزشکار انگلیسی در ریو مورد حمله مسلحانه قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، سایت نشریه انگلیسی «گاردین» در گزارشی اختصاصی خبر داد، یکی از اعضای کاروان المپیکی بریتانیا که برای گردش به داخل شهر ریودوژانیرو رفته بود، سه‌شنبه شب (به وقت محلی برزیل) مورد زورگیری مسلحانه قرار گرفته است. البته این ورزشکار که نامش فاش نشده، در نهایت از این حادثه جان سالم به در برد.


مسئولان کاروان بریتانیا از ورزشکاران المپیکی خود خواسته‌ تا جای ممکن دهکده بازی‌ها در ریو را به خصوص شب‌هنگام ترک نکنند و در صورتی که قصد ترک دهکده را داشتند، لباس کاروان بریتانیا را به تن نداشته باشند چرا که معتقدند ورزشکاران‌شان توسط سارقان و مجرمان نشانه گرفته شده‌اند. مسئولان کاروان بریتانیا همچنین به ورزشکاران خود هشدار داده‌اند که از حمل وسایل ارزشمند با خود تا حد امتناع کنند.


از ورزشکاران بریتانیایی خواسته شده پیش از ترک دهکده بازی‌ها، به یکی از اعضای کادرفنی تیم خود این موضوع را اطلاع دهند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس