تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] ملی پوش استقلال خوزستان گفت: تلاش می کنم تا دوباره به تیم ملی دعوت شوم و هنوز چیزی را از دست نداده ام. رحیم زهیوی در گفت وگو با ایسکانیوز گفت: احتمال این را می دادم که تیم ملی ایران مقابل چین به تساوی برسد اما اگر یکی دو موقعیتی که داشتیم را به […]

[ad_1]

زهیوی

ملی پوش استقلال خوزستان گفت: تلاش می کنم تا دوباره به تیم ملی دعوت شوم و هنوز چیزی را از دست نداده ام.

رحیم زهیوی در گفت وگو با ایسکانیوز گفت: احتمال این را می دادم که تیم ملی ایران مقابل چین به تساوی برسد اما اگر یکی دو موقعیتی که داشتیم را به گل تبدیل می کردیم پیروز میدان بودیم.

وی افزود: از خط خوردن لیست کی روش ناامید نشده ام و تمام تلاشم را می کنم تا دوباره به تیم ملی دعوت شوم و انگیزه ام از قبل بیشتر شده است تا پیراهن با ارزش تیم ملی را بر تن کنم.

وی ادامه داد: امسال به امید خدا هدف دارم تا با کمک تیم استقلال خوزستان و با بازیکنان خوب این تیم به آقای گلی برسم. البته حسن نیت سعید هم به من برای رسیدن به هدفم کمک می کند و در بازی ها برای یکدیگر موقعیت سازی می کنیم تا گل بزنیم.

زهیوی ادامه داد: در رابطه با استقلال خوزستان نمی توانم مصاحبه کنم چون باشگاه به من و برخی دیگر از بازیکنان دستور داده تا برای دوری از حاشیه با رسانه ها صحبت نکنم.

مهاجم استقلال خوزستان خاطر نشان کرد: اکنون به پرسپولیس و دیگر تیم های لیگ برتری فکر نمی کنم و تمرکزم روی بازی های استقلال خوزستان است چون با این باشگاه تا پایان لیگ شانزدهم قرارداد دارم.

۶۰۲/۶۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس