تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بازیکن استقلال خوزستان روز گذشته به دلیل مصدومیت در مقابل پدیده از دقایق ابتدایی به میدان نرفت. رحیم زهیوی بازیکن تیم استقلال خوزستان که قبل از بازی روز گذشته برابر پدیده مشهد از ناحیه کشاله ران پا احساس ناراحتی می‌کرد، در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایلنا گفت: سه روز قبل از بازی […]

[ad_1]

بازیکن استقلال خوزستان روز گذشته به دلیل مصدومیت در مقابل پدیده از دقایق ابتدایی به میدان نرفت.

رحیم زهیوی بازیکن تیم استقلال خوزستان که قبل از بازی روز گذشته برابر پدیده مشهد از ناحیه کشاله ران پا احساس ناراحتی می‌کرد، در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایلنا گفت: سه روز قبل از بازی با پدیده در کشاله ران پایم احساس ناراحتی کردم، حتی دیروز قبل از بازی به همراه تیم خودم را گرم کردم، اما احساس کردم بازی کردن برایم مشکل است و ممکن است مصدومیتم تشدید شود.


مهاجم استقلال خوزستان افزود: با صلاحدید مربی روز گذشته از ابتدا بازی نکردم اما در دقیقه ۸۵ به داخل زمین رفتم که به تیم کمک کنم.


وی ادامه داد: امروز دکتر وضعیت پایم را دید اما گفت فعلا نیازی به عکسبرداری نیست و با تمرینات سبک و فیزیوتراپی بهتر خواهد شد.


زهیوی در پاسخ به این سوال که به بازی با صنعت نفت خواهد رسید یا خیر، گفت: تمام تلاشم را می‌کنم به بازی با صنعت نفت برسم اما در صورت تشخیص پزشک تیم برای بازی آینده به میدان می‌روم.   


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس