تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] زهرا نعمتی بانوی کماندار معلول ایران که سهمیه بازی های المپیک را کسب کرده بود، در نخستین رقابت خود در بازی های ریو ۲۰۱۶ مغلوب حریف روس شد. به گزارش ایسکانیوز، زهرا نعمتی بانوی کماندار ایران در اولین مسابقه دور حذفی خود در مسابقات تیروکمان المپیک برابر نماینده روسیه شکست خورد و به دور […]

[ad_1]

زهرا نعمتی

زهرا نعمتی بانوی کماندار معلول ایران که سهمیه بازی های المپیک را کسب کرده بود، در نخستین رقابت خود در بازی های ریو ۲۰۱۶ مغلوب حریف روس شد.

به گزارش ایسکانیوز، زهرا نعمتی بانوی کماندار ایران در اولین مسابقه دور حذفی خود در مسابقات تیروکمان المپیک برابر نماینده روسیه شکست خورد و به دور بعد راه نیافت.
زهرا نعمتی که در مرحله مقدماتی و تعیین رنکینگ رقابت های تیراندازی با کمان المپیک در رده چهل و نهم ایستاده بود، امشب برای حضور در مرحله حذفی و در جدول یک سی و دوم به مصاف «اینا استپانوآ» از روسیه رفت.
در این مسابقه هر ورزشکار در ۴ راند و در هر راند ۳ تیر به هدف نشانه می گرفت. نعمتی به ترتیب در راندهای این رقابت ۲۱، ۲۸، ۲۶ ، ۲۶ امتیاز کسب کرد و در مجموع با نتیجه ۶ بر ۲ برابر این حریف روس نتیجه را واگذار کرد.
نعمتی در مجموع ۱۱۰ بر ۱۰۱ مغلوب نماینده روس شد.
پرچمدار کاروان ورزشی ایران که در ریو در کانون توجه رسانه ها قرار داشت، بعد از کسب این نتیجه خیلی ناراحت بود و با چشمانی اشکبار زمین مسابقه را ترک کرد. نعمتی در این مسابقه نیز مورد توجه نمایندگان رسانه های خبری حاضر در مجموعه تیراندازی المپیک قرار داشت.
معاون امور بانوان وزیر ورزش و جوانان بعد از پایان این مسابقه به دیدار نعمتی رفت و او را دلداری داد و برایش آرزوی موفقیت در بازی های پارالمپیک کرد.
زهرا نعمتی که مدال طلای بازی های پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن در ماده ریکرو انفرادی را در پرونده کاری خود دارد، سهمیه حضور در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو را نیز کسب کرده است.

۶۰۱/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس